تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم به همراه نمودار (18 آبان ماه 99)

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم به همراه نمودار (18 آبان ماه 99)

در تحلیل قبل گفتیم که اتریوم پس از مدتی رنج زدن در محدوده 400 دلار، آماده رشد و شکست قله های قبلی خود است. در طول چند روز اخیر اخبار خوشایندی که از اتریوم 2.0 منتشر شد احتمال تحقق این فرضیه را قدرتمندتر نمود.

در حال حاضر اتریوم از باند مقاومتی 400 دلار خارج شده و پس از صعودی شارپ و برخورد با مقاومت  470 دلار اندکی از سرعت خود کاسته است. با توجه به  اینکه هیچ واگرایی در اندیکاتورها مشاهده نمی شود می توان انتظار شکست این مقاومت را داشت.

نمودار زیر تقییرات قیمت اتریوم در تایم فریم 4 ساعته را نشان می دهد:

در این تایم فریم پس از برخورد با مقاومت 470 دلار کندل شهاب سنگ تشکیل شده است که این نشان دهنده احتمال وقوع اصلاحی کوتاه مدت در این محدوده است. پس از پایان اصلاح حرکت به سمت اهداف بعدی ادامه خواهد یافت.

در غیر این صورت اگر اصلاح به تایم فریم بالاتر یعنی روزانه منتقل شود باید منتظر ماند تا ظرف زمانی آن پر شود. در هر دو حالت فعلا هیچ نشانه هایی از ریزش در تایم فریم های بالادست مشاهده نمی شود، بنابراین روند صعودی اتریوم در طولانی مدت حفظ خواهد شد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
18 اردیبهشت 1400