تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم به همراه نمودار (12 مرداد ماه 99)

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم به همراه نمودار (12 مرداد ماه 99)

در طول چند هفته گذشته شاهد افزایش استقبال از ارز دیجیتال اتریوم در میان فعالان بازار رمزارزها بوده‌ایم. افزایش بخش دیفای در حوزه ارزهای دیجیتال که عمده آن بر روی بستر بلاکچین اتریوم پیاده شده است؛ تعداد کاربران و آدرسهای فعال و تراکنش‌های مبتنی بر بستر بلاکچین اتریوم را افزایش داده است. بر اساس گزارش گلس نود، این موضوع باعث شده تا تراکنش‌های شبکه اتریوم با عبور از 50 Gwei، نسبت به ماه آوریل رشدی 500 درصدی داشته باشند و به بالاترین میزان دو سال گذشته برسند. برخی از تحلیلگران افزایش تقاضا برای شبکه اتریوم را نشانه‌ای مثبت برای بازار تلقی می‌کنند اما برخی دیگر نظری کاملا عکس دارند و معتقدند افزایش هزینه تراکنش‌ها و کندی شبکه باعث ناامیدی کاربران از این بلاکچین خواهد شد.

 آمارهای صرافی CEX.io حکایت از رشد 300 درصدی مبادلات جفت ارزهای اتریوم میکند. نزدیک شدن به راه اندازی اتریوم 2.0 و سهام گذاری (Staking)  این پلتفرم باعث شده است که افراد زیادی نسبت به آینده قیمت دید مثبتی داشته باشند.

ارز دیجیتال اتریوم که توانست پس از رشد قیمت بیت‌کوین از مرز خط روند نزولی میان مدت خود عبور کند، با 50 درصد افزایش قیمت در طول ده روز گذشته همراه بوده است. طبق تحلیل 5 مرداد ماه انتظار می‌رفت که قیمت با حفظ حمایت 290 دلار، تا محدوده سقف قیمتی سال 2019 (360 دلار) افزایش داشته باشد. عبور و تثبیت قیمت بالای این محدوده، تارگتهای 400 دلار و 500 دلار را فعال می‌سازد. همچنین علیرغم افزایش حجم مبادلات اتریوم در روزهای گذشته، در صورت عبور قیمت از این مقاومت، انتظار رشد بیشتر حجم در مبادلات این ارز دیجیتال را داریم.

حمایتهای پیش روی قیمت نیز 290 دلار و 250 دلار می‌باشند.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • اگر بتونه مقاومت 470 دلار رو بشکونه میتونه تا 550 دلار هم بره

  • مسعود بهمدی

    بتونه 400 دلار رو رد کنه و تثبیت بالای 400 دلار باشه هدف بعدیش حتما 500 دلاره

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
18 اردیبهشت 1400