تحلیل تکنیکال اتریوم | 10 مهر

تحلیل تکنیکال اتریوم | 10 مهر

سایه بالایی بلند کندل روزانه 29 سپتامبر در نمودار قیمتی ارز دیجیتال اتر، نشان دهنده افزایش فشار فروش در قیمت‌های بالاتر است. اما اینکه قیمت در روزهای گذشته به پایین SMA-100 نیامده است، سیگنال مثبتی برای خریداران در بازار است. چرا که این موضوع نشان می دهد که در قیمت‌های پایین‌تر تقاضای خرید اتر در بازار افزایش می‌یابد.

افزایش تقاضای خرید در دو روز گذشته قیمت را به SMA-50 (3,290 دلار) رسانده است. محدوده قیمتی بین SMA-50 و خط روند نزولی کوتاه مدت، ناحیه مهمی برای فروشنده‌ها محسوب می‌شود و در صورتی که قیمت بتواند از سد این مقاومت دینامیک به سمت بالا عبور کند، می‌توان تارگت 3,676.29 دلار را برای اتر متصور شد.

اخبار و تحلیل‌های بیشتر در کانال سیگنال ارز دیجیتال

مسطح شدن EMA-20 و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در محدوده بالای 50 نشانه مثبتی برای ادامه رشد قیمت در بازار خواهد بود و ادامه روند صعودی در بازار را محتمل تر خواهد کرد.

از سوی دیگر در صورتی که قیمت حمایت SMA-100 را از دست بدهد، پیش ‌بینی مطرح شده نقض می‌شود و شاهد ریزش بیشتر قیمت در بازار خواهیم بود.

نمودار قیمت اتریوم در تایم فریم روزانه

منبع: سایت کوین تلگراف

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
28 مهر 1400