تحلیل تکنیکال آواکس (AVAX) | 14 فروردین 1400

تحلیل تکنیکال آواکس (AVAX) | 14 فروردین 1400

بلاکچین اولانچ (Avalanche) بستری برای اجرای نرم افزارهای حوزه اقتصاد غیر متمرکز (DeFi)، دارایی های مالی و همچنین معاملات غیر متمرکز است.

هدف این بلاکچین رسیدن به پلتفرمی برای در اختیار قرار دادن امکان مبادله هر نوع دارایی در محیط بلاکچین است.

توسعه دهندگان اولانچ آن را اولین بستر قرارداد هوشمند با امکان انجام تراکنش­ها در کمتر از یک ثانیه معرفی می­کنند. آواکس ارز داخلی این شبکه است که برای پرداخت­های داخلی آن استفاده می­شود.

در مجموع 720 میلیون واحد آواکس می­تواند وجود داشته باشد که در حال حاضر حدود380 میلیون واحد آن، در چرخه بازار موجود است و با ارزشی در حدود 4.1 میلیارد دلار در رده 34 ام بازار قرار دارد.

نمودار قیمت آواکس در تایم روزانه در ادامه آورده شده است:

تحلیل تکنیکال آواکس در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آواکس (AVAX
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تایم روزانه آواکس در محدوده سقف کانال بلند مدت خود در فاز اصلاحی قرار گرفته است و سپس بعد از اصلاح تا خط میانی کانال  و نوسان در بالای آن موج نزولی دیگری را شروع کرده که رو به اتمام است.

این فاز اصلاحی را می توان به صورت یک الگوی مثلث مشاهده نمود که اکنون در حال تکمیل موج سوم خود است. وجود همگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی نشانه تمایل به حفظ روند صعودی خواهد بود بنابراین می­توان به تایید الگو مثلث امیدوار بود.

در اندیکاتور RSI خط مقاومت رو به بالا شکسته شده است و در صورت تثبیت نشانه­ای دیگر از احتمال تایید الگو خواهد بود.

تا زمان شکست ضلع بالایی مثلث نمی­توان از شکست آن اطمینان داشت اما در صورت شکست و تثبیث قیمت در بالای مثلث هدف آن را می­توان بازگشت دوباره قیمت به سقف کانال در نظر گرفت.

با توجه به اینکه این محدوده مقاومت مهمی برای قیمت است احتمال ناکامی در شکست و تمایل به تشکیل یک موج دیگر در الگوی مثلث نیز دور از ذهن نیست. اما به هر حال شکست ضلع بالایی مثلث و تایید آن سیگنال صعودی قوی برای آواکس خواهد بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
31 فروردین 1400