آیا تقاطع طلایی باعث جهش قیمت بیت کوین خواهد شد؟


علیرغم اخبار منفی منتشر شده در بازار کره جنوبی و امریکا برای سرمایه گذاران و تریدرهای بازار رمزارزها، شاهد خرید بیشتر بیت کوین توسط موسسات مالی بزرگ و نهنگ‌های بازار هستیم. شرکت مایکرواستراتژی به تازگی خبر از خرید مجدد بیت کوین در محدوده 48 هزار دلار داده است که نشان می‌دهد این شرکت قصدی برای خروج از بازار ندارد. دیتای آنچین نیز نشان می‌دهد که عمده ریزش روزهای اخیر به دلیل بسته شدن معاملات باز آتی بیت کوین و اتریوم صورت گرفته است. موینگ 50 روزه نیز در حال کراس موینگ 200 روزه به سمت بالاست که این موضوع در نگاه بسیاری از تحلیلگران نشانه مثبتی برای شروع روندی صعودی جدید در بازار رمزارزها خواهد بود.

اخبار و تحلیل‌های بیشتر در کانال سیگنال ارز دیجیتال

از سوی دیگر، شاخص بیت کوین دامیننس که در روزهای اخیر در حال ریزش بوده است، در حال حاضر در سطح حمایتی مهمی قرار گرفته است که می‌تواند سرمایه گذاری در بازار آلتکوین ها را در کوتاه مدت تحت الشعاع قرار دهد.
آلتکوین‌هایی نظیر کاردانو، سولانا، لایت کوین، اسکیل، آوالانچ، تزوس، الروند، الگورند و اتم مورد توجه تحلیلگران قرار گرفته اند.
در این ویدئوی تحلیلی به بررسی وضعیت بازار رمزارزها میپردازیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • خیلی از تحلیل های آقای اسماعیلی استفاده میکنم. واقعا عالی هستن ایشون.

  • مهدی نامجو

    چرااینجوری شده لطفا راهنمایی کنید

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
5 مهر 1400