تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ماتیک MATIC | 18 خرداد 1400

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ماتیک MATIC | 18 خرداد 1400

شبکه Matic و یا پالی گان Polygonیک پلتفرم غیرمتمرکز است که بر روی بلاک چین اتریوم قرار دارد.  ارز دیجیتال ماتیک کار خود را با عرضه اولیه صرافی (IEO) در سال ۲۰۱۹ آغاز کرد و موفق شد سرمایه‌ای نزدیک به 1.9 میلیارد دلار را کسب کند.
تاکنون برای ارز دیجیتال ماتیک حدود 10 میلیارد توکن ساخته ‌شده است و با ارزش بازاری حدود 10.38 میلیارد دلار در رتبه 16 مارکت ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ماتیک MATIC

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ماتیک MATIC (هفتگی)    

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ماتیک MATIC (هفتگی)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تایم فریم هفتگی مشاهده ‌می‌کنیم قیمت با تمام توان از سقف نمودار خارج شده و در مدت چند هفته درحال پولبک زدن به آن بوده و دوباره با تمام قدرت خط میانی کانال خود را نیز شکسته، برای مشخص شدن پولبک به خط میانی کانال باید به تایم های پایین‌تر برویم.

وبینار سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال به همراه بررسی نقاط ورود و خروج بیش از 20 ارز برتر بازار کریپتوکارنسی

برای آگاهی از شرایط شرکت در این دوره اینجا کلیک کنید.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ماتیک MATIC (روزانه)    

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال ماتیک MATIC (روزانه)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تایم فریم روزانه به وضوح  قیمت در سطح حمایتی نفوذ کرده است. اگر قیمت بتواند دوباره محدوده حمایتی را پس بگیرد و خود را بالای آن تثبیت کند ، توان رسیدن به سقف کانال را خواهد داشت اما اگر این محدوده را از دست دهد به خط روند سبز رنگ خواهد رسید و نیز در صورتی که خط روند سبز رنگ را به سمت پایین بشکند تا محدوده حمایتی نارنجی رنگ و سقف کانال قبلی افت خواهد کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
22 خرداد 1400