تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین | 4 مهر 1400

تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین | 4 مهر 1400

محسن گل بهاریان

تحلیلگر بازار رمزارزها، مدرس تحلیل تکنیکال و عضو تیم تحلیل سیتکسدر تایم فریم روزانه با توجه به گذشته نمودار در محدوده ۴۰۵۰۰ و ۳۷۷۰۰ حمایت های کلیدی بیتکوین که میتوان مرز بیت صعودی و نزولی شدن قیمت بیتکوین این نقاط در نظر گرفت.
فعلا تقاضا خرید در این محدوده ها بسیار زیاد بوده و با توجه به اطلاعات on-chain میتوان متوجه شد که نهنگها در حال انباشت هستند.
همچنین از لحاظ اندیکاتور ایچیموکو میتوان گفت که کف ابر کومو یک حمایت بسیار مهم است که با میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه و حمایت استاتیک ما همپوشانی دارد که نشان از قدرتمند بودن این محدوده حمایتی میباشد.

نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین (روزانه)

تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین | 4 مهر 1400

با توجه به سیستم معاملاتی رنگین کمانی میانگین متحرکهای نمایی (RAINBOW) در تایم روزانه حالت فشردگی قرار گرفته اند که در صورت حمایت شدن محدوده ۴۰۰۰۰ نوید یک حرکت شارپی صعودی را میدهند.
مقاومتهای پیش رو ۴۴۴۰۰ و ۴۸۲۰۰ میباشند که در صورت عبور قیمت از هر دوی آنها روند بیتکوین کاملا صعودی خواهد شد.

تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین | 4 مهر 1400

در تایم فریم ۴ ساعته محدوده ها و نقاطی که انتظار میرود قیمت به آنها واکنش نشان دهد مشخص شده است. نکته قابل توجه تشکیل قله هایی پایین تر از قله قبلی میباشد و در صورتی که در تایم ۴ ساعته بالای ۴۴۸۵۰ قیمت تثبیت دهد این روند نزولی به پایان میرسد.

نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین (4 ساعته)

تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین | 4 مهر 1400
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
6 آبان 1400