بررسی و تحلیل ارزهای دیجیتال پیشنهادی در هفته جاری | تاریخ 10 آبان ماه 1399

بررسی و تحلیل ارزهای دیجیتال پیشنهادی در هفته جاری | تاریخ 10 آبان ماه 1399

در یک هفته گذشته با توجه به نزدیکی به انتخابات آمریکا کلیت بازار به صورت رنج سپری شد و ارزهای دیجیتال که اول هفته را سبز شروع کرده بودند، جز در موارد خاص تمام مسیر رفته را بازگشتند. بیشترین رشد متعلق به فایل کوین (FIL) بوده که در هفت روز گذشته بیش از 40 درصد رشد داشته و در جایگاه بیست و یکم بازار فرار گرفته. در نقطه مقابل نئو (NEO) قرار دارد که از اواخر سپتامبر در یک روند نزولی قرار گرفته و با حدود 15 درصد کاهش ارزش در هفت روز گذشته بیشترین تغییرات منفی را ثبت کرده و با شکست حمایت تاریخی خود در 17 دلار نمی توان خیلی به بازگشت آن امید داشت.

اگر قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال را دارید بهتر است در طول هفته آینده ارزهای بیتکوین، اتریوم، لیتکوین و مونرو را دنبال کنید این ارزهای دیجیتال در نمودار قیمت خود در محدوده هایی از نظر تکنیکال قرار دارند که می توان به صعود آنها خوشبین بود.

بیت کوین (BTC)

بیت کوین مقاومت استاتیک مهمی را در محدوده 1320 دلار شکسته است و با توجه به شکست خط قله به قله و پولبک به این مقاومت داینامیک، احتمالا در ادامه روند صعودی خود قصد رسیدن به سقف تاریخی خود را در بلندمدت داشته باشد.

اتریوم (ETH)

بررسی و تحلیل ارزهای دیجیتال پیشنهادی در هفته جاری

اتریوم در محدوده سقف کانال بلند مدت خود در  باند مقاومتی مهمی قرار دارد که خروج از این باند مقاومتی می تواند نوید بخش شکست سقف کانال و حرکت به سمت قله های تاریخی باشد.

لایت کوین (LTC)

بررسی و تحلیل ارزهای دیجیتال پیشنهادی در هفته جاری

لیتکوین در بالای خط میانی کانال میان مدت خود قرار دارد که با توجه به برخورد آن با محدوده قیمتی 56 دلار که در گذشته چندین بار به عنوان یک محدوده حمایتی قوی جلو ریزش لیتکوین را گرفته، می توان انتظار داشت که اطلاح روزانه این ارز تمام شده و به سمت سقف کانال خود حرکت نماید.

مونرو (XMR)

مونرو فاز اصلاح روند صعودی خود قرار دارد و باند مقاومتی مهمی را در محدوده 110 تا 118 دلار رو به بالا شکسته  که میتوان انتظار داشت در آینده به مانع از ریزش آن شود. طبعا باید به رفتار نمودار قیمت در این محدوده توجه کرد اما انتظار میرود پس از کمی نوسان و اصلاح در این محدوده موج اصلی از روند صعودی آغاز شود.

مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
11 مرداد 1400