تحلیل ارزهای دیجیتال درخواستی کاربران سیگنال

تحلیل ارزهای دیجیتال درخواستی کاربران سیگنال

امروز باهم در سیگنال به بررسی ارزهای دیجیتالی می‌پردازیم، که آخر هفته گذشته بیشترین رای را از سمت شما مخاطبین عزیز جهت بررسی و آنالیز داشته‌اند.

لازم به ذکر است تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE)

نمودار دوج کوین
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

اخیرا اخباری منتشر شد که تسلا برای ارائه بعضی از محصولات خود دوج کوین ( DOGE ) می‌پذیرد و همین خبر باعث یک پامپ چند ساعته در این ارز دیجیتال شد، اما زمانی که به نمودار دوج کوین ( DOGE ) نگاهی می‌اندازیم، متوجه می‌شویم که وضعیت در بلند مدت آن‌چنان هم که ایلان ماسک به آن خوشبین است، جالب به نظر نمی‌رسد؛

در تایم فریم روزانه و نمای بلند مدت، متاسفانه دوج کوین ( DOGE ) خط حمایتی را از دست داده که در بلند مدت می‌تواند به عنوان مقاومت عمل کند و باعث جلوگیری از رشد بیشتر این ارز دیجیتال شود؛ اما در کوتاه مدت، می‌توانیم به رشد موقت و پولبک به همین خط روند امیدوار باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتریوم (ETH)

نمودار اتریوم
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

پس ریزش هفته گذشته مارکت کریپتوکارنسی، متاسفانه اتریوم ( ETH ) خط میانی کانال خود را از دست داد و در بلند مدت می‌توانیم امیدوار به رسیدن این ارز دیجیتال به خط کف کانال باشیم؛ اما در کوتاه مدت دو سناریو تحلیلی می‌توانیم برای اتریوم ( ETH ) در نظر بگیرم و انتظار یک رشد کوتاه مدتی از بازار داشه باشیم؛ طبق این دو سناریو، دو سطح حمایتی 2170 و 1900 دلاری برای ما از اهمیت بالایی برخوارر است

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ریپل (XRP)

نمودار ریپل
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

شاید بد نباشد بدانید ریپل ( XRP ) جزء معدود ارز های دیجیتالی است که با بانک ها و موسسات جهانی کار می‌کند و به اعتقاد برخی عمر آن از بیت کوین ( BTC ) هم بیشتر است، اما هنوز دادگاه ریپل ( XRP ) به اتمام نرسیده و نتیجه این دادگاه مشخص نشده و با توجه به اینکه مدت زیادی است در یک محدوده مشخص در حال نوسان می‌باشد، بر آن شدیم تا ریپل ( XRP ) را در تایم فریم هفتگی تحلیل کنیم.

در نمای بلند مدت، احتمالا باید منتظر شکست خط روند حمایتی ریپل ( XRP ) باشیم و بعد از آن طبق سناریو های تحلیلی مشخص شده در چارت، باید منتظر اصلاح بیشتر این ارزدیجیتال باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB)

نمودار بایننس کوین
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

حتی توکن سوزی هم نتوانست جلوی ریزش بیشتر بایننس کوین ( BNB  ) را بگیرد و این ارز دیجیتال هم همراه با بقیه بازار وارد ریزشی عمیق شد و در طی 5 روز 30درصد از ارزش خود را از دست داد.

اما قبل از این ریزش سنگین با یک نگاه کلی به چارت شما می‌توانستید متوجه شکسته شدن کانال صعودی شوید و بعد از آن فقط کافی بود منتظر ریزش بیشتر بایننس کوین ( BNB ) و رسیدن به حمایت های معتبر باشید؛ اکنون می‌توانیم منتظر رخ دادن یکی از سناریوهای آورده شده در تحلیل باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران