دور خیز سرمایه‌گذاران برای خرید بیت‌کوین در قیمت‌های کمتر و ارزهای پرپتانسیل هفته

رشد قیمت آلتکوین‌ها، نیاز زمانی بازار به اصلاح، قوانین وضع شده شرق و غرب، پشتوانه ضعیف تتر و توییتهای ایلان ماسک، مدیرعامل تسلاموتورز مسائلی بودند که در طول هفته‌های گذشته در صدر اخبار قرار داشتند و باعث شدند قیمت بیت‌کوین برای دومین هفته متوالی در کانال 30 هزار دلاری قرار گیرد. بیت‌کوین حمایتهای مهم میانگین 100 روزه و 200 روزه را از دست داده است و برخی از تحلیلگران این موضوع را عامل ریزش‌های بیشتر قیمت می‌دانند. و معتقدند در صورتی که بیت‌کوین نتواند در چند روز آینده به بالای مقاومت 200 برگردد، شاهد ریزش‌های بیشتر قیمت در بازار خواهیم بود.

شاخص ترس و طمع نیز نشان دهنده ترس شدید در بازار رمزارزهاست. و این موضوع نیز نشانگر ترس در میان خریداران بازار است. اگرچه برخی دیگر این موضوع را عاملی برای خرید ارزان می دانند و معتقدند با توجه به جمله معروف وارن بافت: ” زمانی که همه فروشنده هستند، تو خریدار باش.” سرمایه گذاران عمده و نهنگ‌های بازار در حال خرید بیشتر بیت‌کوین در بازار هستند. ادامه خرید توسط سرمایه گذاران عمده و موسسات مالی می تواند رشد قیمت را در بازار به دنبال داشته باشد و بسیاری از سرمایه گذاران منتظر افت بیشتر قیمت برای خرید بیت کوین هستند.

رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول نیز از جمله افرادی است که مدعی است در صورتی که قیمت به کمتر از 30 هزار دلار برسد، با دیگر اقدام به خرید بیت کوین خواهد کرد. جهت بررسی دیتای درون شبکه‌ای و مشاهده تحلیل‌های موجود در مورد خریداران بازار می‌توانید به توییتر سایت گلس نود مراجعه کنید.
اما در صورتی که قیمت بیت‌کوین رشد داشته باشد، چه ارزهای دیجیتالی را می‌توانیم مد نظر قرار دهیم؟ تحلیلگران کوین تلگراف و دیلی هودل ارزهای دیجیتال مختلفی را پیشنهاد می‌کنند که در این ویدئوی تحلیلی به بررسی آنها می‌‌پردازیم. همچنین به بررسی پروژه‌هایی خواهیم پرداخت که در حال حاضر در فضای سوشال عملکرد خوبی دارند و مخاطبین زیادی را جذب کرده‌اند.

تحلیل روزانه بازار ارزهای دیجیتال در کانال تلگرامی تحلیل با سیگنال
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • مهران بازگیر

    عااااااالی هستین . تشکر میکنم از سایت خوبتون

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
23 خرداد 1400