بیت‌کوین بار دیگر رکورد زد: این بار 37 هزار دلار

بیت‌کوین بار دیگر رکورد زد: این بار 37 هزار دلار

شلوغی‌های شب گذشته امریکا نشان دهنده وضعیت بحرانی دوره کرونا و حتی پس از آن می‌تواند باشد. ضربه‌ اقتصادی سنگینی که کرونا به اقتصاد، معیشت، آسایش و سلامتی مردم وارد کرده است تا سالها اثرات خود را به یادگار خواهد گذاشت.

در تحلیل گذشته به بررسی دلایل رشد قیمت بیت‌کوین در محدوده 30 هزار دلار پرداختیم. قیمت بیت‌کوین با رسیدن به محدوده 37 هزار دلار رکورد جدیدی را به ثبت رساند. کماکان مهم‌ترین عامل در رشد قیمت بیت‌کوین ورود موسسات مالی است اما به گفته سانی سینگ، مدیر بازرگانی بیت‌ پی در صورتی که رالی صعودی فعلی ادامه داشته باشد، انتظار می‌رود برخی از موسسات مالی سیستم معاملاتی خود را تغییر دهند و برای حفظ سود، بخشی از سرمایه دیجیتالی خود را نقد کنند. اگرچه این موضوع بسته به ادامه ورود موسسات مالی دیگر هم دارد. تحلیلگران جی پی مورگان بزرگترین بانک امریکا معتقدند هنوز موسسات مالی زیاد دیگری تمایل دارند وارد بازار کریپتوکارنسی شوند و پیش بینی می‌کنند قیمت بیت‌کوین تا سال آینده به 146 هزار دلار برسد. مدیر بخش امریکایی صرافی بایننس نیز پیش‌بینی قیمت صد هزار دلاری برای این ارز دیجیتال را دارد. از سوی دیگر در ماه گذشته حدود 90 هزار بیت‌کوین به ارزش 2.7 میلیارد دلار دارایی از صرافی کوین بیس خارج شده است و این موضوع نشان می‌دهد که تا کنون نهنگ‌های بازار تمایلی برای فروش دارایی خود ندارند. یکی از سیگنالهایی که می‌توان در آینده برای زمان احتمالی اصلاح نسبتا سنگین در بازار ارزهای دیجیتال در نظر گرفت، ورود میزان زیاد دارایی از کیف پولها به صرافی‌های رمزارزی است.

کسب اطلاعات بیشتر درباره صفر تا صد نحوه تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی از طریق ویدئو‌ها و مقالات آموزشی در سایت سینگال

نمودار قیمت بیت‌کوین در تایم فریم 4 ساعته

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

بیت‌کوین کماکان در رالی صعودی خود قرار دارد و شاهد رکوردزنی جدید قیمت در هفته‌های اخیر بوده‌ایم. در حال حاضر می‌توان اهداف 43 هزار دلار و 52 هزار دلار را برای قیمت متصور بود. از سوی دیگر از دست دادن حمایت 34 هزار دلاری بیت‌کوین ریزش قیمت تا 30 هزار دلار و 27 هزار دلار را به دنبال خواهد داشت. اما با توجه به کمبود بیت‌کوین‌های ماین شده نسبت به افراد فعال در این حوزه ریزش‌های بیشتر مستلزم وقایع غیرمنتظره مانند پاندمی کرونا و ریزش ماه مارس است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
26 فروردین 1400