بر اساس این اندیکاتور قیمت بیت کوین 100 هزار دلار خواهد شد

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

23 ام آگوست، قیمت بیت کوین در تلاش برای عبور از مقاومت 50 هزار دلار ناکام ماند. جان بولینجر، مبدع اندیکاتور معروف باندهای بولینجر در توییتر خود به سرمایه گذاران بازار در مورد ریزش های بیشتر قیمت در بازار خبر داد.

اما تحلیلگران ON-Chain نظر متفاوتی در مورد آینده قیمت بیت کوین دارند. بررسی ها نشان می دهد که نهنگ هایی که بیش از 1000 بیت کوین در اختیار دارند در طول چند ماه گذشته در حال افزایش بوده اند و موسسات مالی نیز دارایی های رمزارزی خود را افزایش داده اند. شرکت سرمایه گذاری مایکرو استراتژی به تازگی با خرید 4 هزار بیت کوین دیگر، مجموع بیت کوین های خود را به 108 هزار بیت کوین رساند. سیتی بانک امریکا نیز قصد دارد تا در آینده ای نزدیک امکان مبادلات آتی را برای موسسات مالی فراهم کند. راه اندازی اولین صندوق قابل معامله در بورس رمزارزی در اروپا نیز نشان می دهد که رویکرد موسسات مالی در غالب کشورهای دنیا نسبت به ارزهای دیجیتال مثبت است.

در بررسی نمودار قیمت بیت کوین در تایم فریم روزانه همانطور که مشاهده می شود، شاهد واگرایی قیمت در محدوده 50 هزار دلاری هستیم و در صورتی که قیمت نتواند در طول چند روز آینده از سد مقاومت پیش رو عبور کند، انتظار ریزش های بیشتر تا 44 هزار دلار و 40 هزار دلار را داریم.

جهت مشاهده نمودار بالا با کیفیت بیشتر اینجا کلیک کنید

چارلز ادوارد، تحلیلگر دیتای درون شبکه ای معتقد است که بر اساس اندیکاتور Net Unrealized Profit/Loss قیمت بیت کوین رفتاری مشابه روند سال 2013 دارد و می توان انتظار تشکیل سقف قیمتی جدیدی را در بازار داشت. بر اساس این اندیکاتور در سال 2013 نیز پس از سقف قیمتی ایجاد شده، Net Unrealized Profit/Loss سطح حمایتی 0.5 واحدی خود را حفظ کرد و پس از آن رشد مجدد قیمت در بازار را شاهد بودیم.

اندیکاتور NUPL

اندیکاتور NUPL

تا زمانی که بیت کوین نتوانسته است از سد 50 هزار دلار عبور کند، سرمایه گذاری بر روی آلتکوینها پر ریسک محسوب می شود.

اما دیتای سایتهای تحلیلی نشان می دهد که ارزهای دیجیتال زیر توجه نهنگ ها را به سمت خود جلب کرده اند:

Fetch, Bancor, The Graph, Maker, Enjin

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام آیا کسی هست به من بگه که مخام وارد این بازار ارز دیجیتال بشم من باید چکار بکنم و از کجا خرید انجام بدم و چطوری کیف پول تشکیل بدم …خواهشن اگه کسی میدونه به من بگه یه مقداری طلا خریدم خیلی تو ظرر هستم مخام طلاها را بفروشم و وارد ارز دیجیتال بشم که ظررهامو جبران بکنم …ممنون اگه کسی بود بهم بگه

  • سلام بسیار عالی روند سعودی بسیار عالی و خیلی خوب خواهد داشت بر اساس مقاومتی که دارد نشان می دهد. بدون شک وتردید. این هم تحلیل خوب خودم بود

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه