بررسی گزارش فعالیت مرداد 98 فخوز

بررسی گزارش فعالیت مرداد 98 فخوز

گزارش فعالیت شرکت فولاد خوزستان در مرداد ماه 1398 به شرح زیر است که به تفکیک گزارش محصولات و مقایسه میزان فروش آن‌ها در 4 ماهه ابتدایی سال می‌پردازیم:

بررسی گزارش فعالیت مرداد 98 فخوز

عمده محصولات صادراتی فولاد خوزستان

عمده ی فروش فولاد خوزستان، بلوم و بیلت صادراتی است. فخوز در مرداد ماه بلوم و بیلت صادراتی تولید نکرده و هر چه فروخته از موجودی انبار بوده است. تعداد فروش با کاهشی 20 درصدی مواجه شده اما نرخ فروش 12 درصد افزایش داشته است. مبلغ فروش این محصول 11 درصد کاهش یافته است.
عملکرد خوب فخوز در مرداد به افزایش فروش بلوم و بیلت داخلی و اسلب صادراتی بر می گردد. فولاد خوزستان در مرداد 22 درصد بیشتر از میانگین امسال بلوم و بیلت داخلی فروخته و فروش اسلب صادراتی نیز با جهش 74 درصدی رو به رو شده است.

بررسی گزارش فعالیت مرداد 98 فخوز

به طور کلی فخوز امسال به صورت میانگین، ماهانه 1310 میلیارد تومان فروش داشته که این مبلغ در مرداد ماه به 1440 میلیارد تومان افزایش یافته که نشان دهنده رشد 10 درصدی می باشد. در نظر داشته باشید رشد فروش اسلب صادراتی می تواند برای شرکت های تولید کننده این محصول (از جمله فولاد هرمزگان جنوب) نیز حائز اهمیت باشد. باید دید شرکت های مشابه چه عملکردی در مرداد ماه داشته اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
5 خرداد 1399