برترین ارزهای دیجیتال در هفته ای که گذشت | 29 آبان ماه 1399

برترین ارزهای دیجیتال در هفته ای که گذشت | 29 آبان ماه 1399

در این هفته شاهد بازاری سرسبز در معاملات ارزهای دیجیتال بودیم؛ بطوریکه بیت کوین در ادامه مسیر صعودی به سقف سه ساله خود در 18000 دلار نفوذ کرد و دیگر ارزهای دیجیتال (آلتکوین ها) نیز از این قاعده مثتثنی نبودند و بسیار مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفتند.

طبق روال هفته های گذشته در این مقاله تنها به بررسی ارزهای دیجیتال با بازاری بیش ار یک میلیارد دلار می پردازیم. در طول این هفته لایت کوین با %23 بیشترین رشد را داشته و پس از آن ریپل با حدود %15 رشد در جایگاه دوم بوده و ارزهای دیجیتال مونرو و چین لینک با حدود 8% رشد در رده های بعدی قرار دارند.

در آن سوی بازار بیت کوین کش (BCH) با حدود %5  و فایل کوین با حدود %2.5 بیشترین افت را داشته اند. بیشترین حجم معاملات نیز به ترتیب متعلق به بیت کوین، تتر، اتریوم و لایت کوین به ترتیب در حدود 85، 70، 31 و 6.5 میلیارد دلار بوده است.

در ادامه به معرفی ارزهایی می پردازیم که می توانند در طول هفته آینده برای بررسی مناسب باشند.

بیت کوین کش (BCH)

تغییرات کوتاه مدتی بیت کوین کش را می توان در یک کانال کوتاه مدت فرض نمود. بین کوین کش در محدوده حمایتی مناسبی در کف کانال قرار دارد که می تواند مانع از ریزش آن شود. قیمت اکنون درگیر یک ناحیه رنج در محدوده باند 270 تا 280 دلار می باشد در صورت عبور از این ناحیه و تثبیت قیمت در بالای آن انتظار حرکت به سمت سقف کانال میان مدت را داریم.

لئو (LEO)

لئو با بازاری در حدود 1.3 میلیارد دلار در رده هفدهم بزرگترین ارزهای دیجیتال قرار دارد. این ارز در طول سال 2019 و پس از از ناکامی در شکست قیمت 2 دلار با افتی شدید مواجه شد. اما از ابتدای سال 2020 با تشکیل یک روند صعودی قصد رسیدن به سمت قله های قبلی و عبور از آن ها را دارد. قیمت در روند صعودی خود پس از رسیدن به محدوده 1.2 تا 1.3 دلار متوقف شده و در قالب یک بازار رنج  نوسان می کند. به نظر می رسد لئو قصد عبور از این محدوده مقاومتی را داشته باشد. تاریخچه RSI نشان می دهد عدد 49 معمولا به عنوان محدوده ای تاثیر گذار عمل کرده که رفتن به زیر آن باعث افت شدید و شکست آن رو به بالا نشانه ای از صعود پایدار در لئو بوده است. اکنون  RSI پس از برخورد با این حمایت مهم به روند صعودی خود ادامه داده و در صورت حفظ خط روند می تواند توان لازم برای عبور از محدوده 1.3 دلار  را داشته باشد.

لایت کوین (LTC)

لایت کوین در یک روند پر قدرت صعودی قرار دارد که اخیرا توانست هدف اول خود را در محدوده 77 دلار تاچ کند. پس از آن قیمت شروع به اصلاح نمود ولی به نظر نمی رسد این اصلاح زمان بر و قیمتی باشد. بنابراین باید انتظار داشت خط روند صعودی در RSI به عنوان حمایت عمل کند و باعث پایان اصلاح و شروع موج صعودی بعدی در لایت کوین باشد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
11 مرداد 1400