برترین ارزهای دیجیتال در هفته ای که گذشت | 22 آبان ماه 1399

برترین ارزهای دیجیتال در هفته ای که گذشت | 22 آبان ماه 1399

در طول این هفته نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مشخص شد و یک شرکت داروسازی اعلام کرد واکسنی برای کرونا با 90 درصد پاسخ مثبت پیدا کرده است. تمام این اتفاقات باعث بروز هیجانات زیادی در بازارهای مالی شد که در این مقاله به بررسی تحولات ارزهای دیجیتال در این هفته و آلت کوین های مناسب برای بررسی در هفته آینده می پردازیم.

جهت توضیحات بیشتر در رابطه با رخدادهای این هفته بازار ارزهای دیجیتال میتوانید ویدئو زیر را مشاهده نمایید:

برای کاهش ریسک سرمایه گذاری این مقاله تنها ارزهای دیجیتال با ارزش بازار بالای 1 میلیارد دلار را مورد بررسی قرار می دهد. طی این هفته ارز دیجیتال  نم (NEM) با %32 رشد و پس از آن چین لینک و اتم به ترتیب با %16.5 و %15.5  بیشترین افزایش را داشته اند. در آن سمت بازار فورک بیتکوین اس وی (BSV) و مونرو با کمتر از %2 کاهش، بیشترین افت را داشته اند که در مجموع بازاری سبز را برای ارزهای دیجیتال رقم زد.

برترین ارزهای دیجیتال در هفته ای که گذشت | 22 آبان ماه 1399

بیشترین ارزش معاملات هفته متعلق به بیت کوین با 88 میلیارد دلار بوده است و پس از آن تتر و اتریوم به ترتیب 71 و 37 میلیارد دلار معامله شدند.

با توجه به اینکه در طول این هفته اکثر ارزهای دیجیتال مقاومت های پیش روی خود را شکستند، باید انتظار پولبک به این مقاومت ها در قالب یک اصلاح کوتاه مدت را داشت. در ادامه به معرفی آلتکوین هایی می پردازیم که در طول هفته آینده برای بررسی مناسب خواهند بود.

نم (NEM)

نم در طول هفته گشته رشد مناسبی را تجربه کرده است که موجب نفوذ به مقاومت 0.14 دلار شد و حرکت قیمت را کمی کند نمود. به نظر نمی رسد که این ارز قصد متوقف شدن در پشت این قیمت را داشته باشد. انتظار داریم پس از اصلاحی کوتاه در محدوده این باند مقاومتی قیمت به سمت اهداف بالاتر حرکت کند اولین نشانه تثبیت قیمت بالای این ناحیه خواهد بود.

اتم (ATOM)

ATOM را می توان در یک کانال فرضی کوتاه مدت در نظر گرفت. قیمت پس از پس از تشکیل یک سقف تاریخی در محدوده 9 دلار اقدام به اصلاح نمود و اکنون با بازگشت از کف کانال به اصلاح خود پایان داده است.

با نگاهی دقیق تر می توان این اصلاح قیمتی را در قالب یک الگوی مثلت مشاهده نمود که از سقف خود خارج شده است. هدف اول مثلث می تواند اتم را به خط وسط کانال فرضی خود برساند و هدف سوم در محدوده سقف کانال قرار دارد. با توجه به اینکه قیمت مقاومت  تاریخی 5.5 دلار را در پیش رو دارد بدیهی است پس از تثبیت قیمت بالای این خط تحلیل فوق برقرار خواهد بود در غیر این صورت احتمالا ضربه ای دیگر به کف مثلث خواهیم داشت.

اتریوم (ETH)

اتریوم در یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد که پس از نفوذ به مقاومت تاریخی خود در 470 دلار در محدوده خط %25 کانال چند روزی را به صورت رنج باقی ماند. عدد 470 دلار برای اتریوم مقاومت سنگینی می باشد که در صورت تثبیت بالای این عدد باید انتظار اهداف مناسبی را برای این ارز دیجیتال داشت. تحلیل جامع اتریوم را می توانید در اینجا مشاهده کنید.  

هرچند اخبار مرتبط با اتریوم 2 می تواند خیلی در قیمت این نماد تاثیرگزار باشد اما با نگاهی به نمودار شمعی ژاپنی اتریوم با دید هارمونیک می بینیم که قیمت با تشکیل یک الگوی سه واحد ترقی یافته (Rising Three Methods) موج صعودی خود را شروع کرده است بنابراین در در صورت تثبیت قیمت بالای 470 دلار می توان انتظار حرکت به سمت سقف کانال را داشت.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
11 مرداد 1400