برترین ارزهای دیجیتال هفته

برترین ارزهای دیجیتال هفته

تحلیل تکنیکال برترین ارزهای دیجیتال هفته

در طول این هفته و پس از رکورد شکنی های قیمتی بیت کوین، آلتکوین ها نیز مورد اقبال خریداران قرار گرفتند. در 7 روز گذشته برای ارزهای دیجیتال با ارزش بازاری بیش از یک میلیارد دلار، پالکودات با بیش از %57 رشد بیشترین افزایش را داشته است و پس از آن توکن تتا با بیش ار %41 رشد در رده دوم بوده است. در آن سوی لیست ریپل با حدود %38 افت بیشترین کاهش را داشته و پس از آن نم با حدود %29 در رده دوم بوده است. بیت کوین نیز با حدود %23 رشد به محدوده 29000 دلار وارد شده و اتریوم با حدود %20 رشد در محدوده 740 دلار قرار دارد.

در ادامه به معرفی ارزهایی می پردازیم که بیشترین پتانسیل رشد را برای هفته آینده خواهند داشت.

اتم (ATOM)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید.

اتم در یک روند صعودی بلند مدت قرار دارد که مدتی را در زیر مقاومت 5 دلار در حال نوسان بوده است. این نوسان را می توان به شکل یک موج اصلاحی از روند صعودی بلند مدت در نظر گرفت. با توجه به وجود هم گرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI انتظار داریم اتم از این مقاومت قیمتی عبور کند.

بازار رنج تشکیل شده در این محدوده به شکل یک الگوی مثلث خود را نشان داده است. قیمت اکنون با شکست ضلع بالایی مثلث آن را تایید کرده در صورت تثبیت قیمت در این محدوده می توان انتظار یک حرکت پرقدرت صعودی را از اتم داشت.

بیت کوین کش (BCH)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید.

بیت کوین کش در یک کانال میان مدت در حال نوسان است. قیمت پس از مدتی نوسان در محدوده خط میانی کانال اکنون به سمت سقف کانال در حال حرکت می باشد. وجود هم گرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی نشانه تمایل به شکست قله های قبلی قیمت است. تایید نهایی پس از شکست خط مقاومت در اندیکاتور RSI به دست خواهد آمد که در آن صورت انتظار حرکت تا سقف کانال را خواهیم داشت.

دوج کوین (DOGE)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید.

در تحلیل های بلند مدت قبلی پیش بینی کردیم که دوج کوین در حال تکمیل یک الگوی کاپ در محدوده سقف کانال بلند مدتی خود می باشد که در صورت تایید الگو از این کانال خارج خواهد شد. قیمت اکنون تا حد زیادی به این تحلیل پایبند بوده و الگوی کاپ در حال تکمیل می باشد. در صورت تایید نهایی الگو باید انتظار یک موح پرقدرت صعودی را از دوج کوین داشت.

وجود هم گرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی نشانه تمایل به حفظ روند صعودی کوتاه مدت قیمت است که در نتیجه آن دوج خود را از کف کانال به محدوده سقف رسانده است. در صورت شکست خط مقاومت در اندیکاتور RSI الگوی فوق تایید خواهد شد و باید انتظار ادامه روند صعودی را داشت.

دات (DOT)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید.

به تازگی تحلیل تکنیکل از دات ارائه کردیم که قیمت هنوز به آن پایبند می باشد. قیمت در موج اصلی از روند صعودی خود قرار دارد. خریداران با تثبیت قیمت در بالای مقاومت 7 دلار نشان دادند فعلا قصد عقب نشینی ندارند و باید انتظار ادامه روند صعودی شکل گرفته در نمودار را داشت. وجود هم گرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI نشانه این امر خواهد بود.

لایت کوین (LTC)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید.

لایت کوین به تازگی از یک الگوی مثلث در تایم بلند مدت خود خارج شده و به سمت اهداف آن در حرکت می باشد. این حرکت را در تایم روزانه می توان به شکل یک روند صعودی مشاهده نمود. قیمت پس از برخورد با مقاومت 140 دلار در فاز اصلاحی قرار گرفته است. وجود همگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی نشان می دهد این اطلاح عمیق نخواهد بود. زمان دقیق پایان موج اصلاحی را باید از تایم هایی پایین تر به دست آورد که در مقاله تحلیل تکنیکال لایت کوین 6ام دی به آن پرداخته شده است اما می توان به تداوم روند صعودی و شکست قله های قیمتی پیش رو امیدوار بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • اوضاع ریپل عکس اتفاق خواهد افتاد امریکا میخواهدسهمای همه رو افت بده خودش خریداری کنه

 • عبدالمجید میلکی

  سلام و عرض ادب .
  لطفا بفرمایید هفته آینده کدام ارز دیجیتال بیشترین رشد راخواهد داشت .؟؟ واز کجا میشه سگینال بدست آورد ؟؟؟

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   در این مقاله ارزهای دیجیتالی که بیشترین احتمال رشد را دارند معرفی شدند اما هیچ گاه با سیگنال های دیگران اقدام به خرید و فروش نکنید حتما خودتون قبلش وضعیت نمودار قیمت رو بررسی کنید

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
28 اردیبهشت 1400