برترین ارزهای دیجیتال هفته | 4 دی 1399

برترین ارزهای دیجیتال هفته | 4 دی 1399

در طول هفت روز گذشته بازار ارزهای دیجیتال درگیر نوسانات زیادی بوده است. بیت کوین به سقف 24000 دلار حمله کرد اما موفق به فتح آن نشد و در فاز اصلاح قرار گرفت. ریپل درگیر یک دعوای حقوقی در آمریکا قرار گرفت که باعث افت شدید ارزش آن شده است. پیرو این مسائل اکثریت بازار نیز شروع به اصلاح نمودند و نمای هفتگی بازار را رو به منفی تمایل پیدا کرد.

در طی هفت روز گذشته تتا (THETA) با حدود %33 رشد بیشترین افزایش را داشته و در رده های بعد باینانس کوین (BNB) با حدود %4 و لایت کوین با حدود %3 در صدر فهرست قرار داشتند. در آن سوی بازار ریپل با بیش از %50 کاهش، بیشترین افت را در طول این هفته داشته است و پس از آن استلار با %28 و چین لینک با %22 در رده های بعدی بودند. این آمار مربوط به ارزهایی با ارزش بازار بیش از یک میلیارد دلار می باشد.

در ادامه با استفاده از تحلیل تکنیکال به معرفی ارزهایی می پردازیم که در محدوده های مناسبی قرار دارند و بهتر است در دیده بان شما برای هفته آینده قرار بگیرند.

بیت کوین (BTC)

برای مشاهده نمودار با یکیفیت بالا اینجا کلیک کنید

بیت کوین در موج اصلاحی خود در تایم روزانه قرار دارد که با توجه به وجود همگرایی در اندیکاتور مکدی و نمودار قیمت باید انتظار داشت تا این اصلاح از محدوده قله قبلی پایین تر نرود. بنابراین کف قیمتی 20000 حفظ خواهد شد و انتظار داریم قیمت قبل از این محدوده اصلاح خود را به پایان برساند. بهترین نقطه خرید را می توان از تایم فریم های پایین تر بدست آورد که در تحلیلی جداگانه به آن پرداخته شده و انتظار داریم تا چند روز آینده محقق شود. 

بیتکوین اس وی (BSV)

برای مشاهده نمودار با یکیفیت بالا اینجا کلیک کنید

بیت کوین اس وی در کف حمایتی تاریخی خود قرار دارد که خریداران بارها قیمت را از آن محدوده باز گردانده اند. قیمت در یک کانال بلند مدت صعودی پس از بازگشت از سقف کانال با تشکیل یک الگوی مثلث تا کف کانال افت کرده است. در صورت تایید الگو باید اهداف بلند مدتی را در انتظار داشت. اما باید دید قیمت کف کانال خود را که در محدوده کف الگوی مثلث نیز قرار دارد حفظ خواهد کرد با نه.

لئو (LEO)

برای مشاهده نمودار با یکیفیت بالا اینجا کلیک کنید

لئو مدتی را درگیر عبور از مقاومت خود بوده و تشکیل یک بازار رنج داده است. عدم واگرایی در اندیکاتورهای مکدی و RSI را می توان نشانه ای از تمایل به حفظ روند صعودی دانست بنابراین باید انتظار داشت قیمت این محدوده را رو به بالا بشکند. سیگنال قطعی را باید از تایم های پایین دست دریافت نمود و انتظار داریم این امر تا چند روز آینده محقق شود.

اتریوم (ETH)

برای مشاهده نمودار با یکیفیت بالا اینجا کلیک کنید

اتریوم در تایم روزانه در حال تشکیل یک الگوی بازگشتی می باشد. الگوی در حال شکل گیری شبیه به کنج بالارونده است که در صورت تحقق هدف آن در محدوده 450 دلار خواهد بود. وقوع واگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI را نیز می توان به عنوان نشانه ای از تمایل به تایید این الگو دانست. در صورت تثبیت قیمت در زیر خط پایین کنج باید انتظار ریزش قیمت را در اتریوم داشت که احتمال ریزش تا قیمت هایی فراتر از هدف کلاسیک کنج، تا محدوده خط میانی کانال را نباید دور از ذهن دانست.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
29 فروردین 1400