برترین ارزهای دیجیتال هفته | 27 آذر 1399

برترین ارزهای دیجیتال هفته | 27 آذر 1399

در روزهای پایانی این هفته بیتکوین در نهایت موفق شد از سقف روانی 20000 دلار عبور کند و این عامل باعث تزریق هیجان خرید بالایی به بازار شد که بیتکوین و آلت کوین ها را تحت تاثیر قرار داد. در طول هفت روز گذشته لایت کوین با حدود %23 بیشترین رشد را داشته است و پس از آن WBTC و XEM با %21 و %19 در رده های بعدی بودند. در آن سوی بازار فایل کوین با حدود %6 بیشترین افت را داشته است. تا لحظه نوشتن این مقاله بیتکوین در بالای 22000 دلار در حال معامله است و اتریوم در حدود 646 دلار معامله می شود.  

پیرو رکورد شکنی بیتکوین، انتظار این را داریم تا آلت کوین ها نیز به زودی سقف های قیمتی خود را بشکنند. در ادامه به معرفی آلت کوین هایی می پردازیم که بیشترین پتانسیل رشد را در هفته آینده خواهند داشت.

اتریوم (ETH)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

اتریوم در یک روند صعودی بلند مدت قرار دارد که در طول این هفته در فاز اصلاحی خود قرار داشت. نمودار قیمت در تایم روزانه در حال تشکیل یک الگوی ادامه دهنده در قالب بازار رنج است که با خروج از این محدوده سیگنال ادامه روند را صادر کرده است. بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI یک واگرایی منفی ایجاد شده که اکنون با شکست این خطوط واگرایی باید انتظار تداوم روند صعودی بلند مدت را داشت. با توجه به شروع موج اصلی از روند صعودی بلند مدت باید انتظار یک حرکت صعودی پر قدرت را در صورت تثبیت قیمت در بالای خط مقاومت داشت.

ریپل (XRP)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

ریپل در یک روند صعودی بلند مدت قرار دارد که در طی هفته گذشته در فاز اصلاحی این روند به سر می برد. فاز اصلاحی در تایم روزانه را می توان به صورت یک الگوی پرچم مشاهده نمود. هم گرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI نشانه تمایل به حفظ روند صعودی است. قیمت اکنون در محدوده سقف الگو قرار دارد، در صورت شکست سقف و تایید الگو باید انتظار اتمام فاز اصلاحی و شروع موج صعودی در روند بلند مدتی را داشت که در نتیجه آن اهداف جذابی را می توان از ریپل انتظار داشت.

استلار (XLM)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

استلار در یک کانال صعودی در حال نوسان است که پس از برخورد با سقف آن در طی یک موج اصلاحی تا خط میانی کانال اصلاح کرده است. فاز اصلاحی را در تایم 4 ساعته می توان به شکل یک الگوی مثلث مشاهده نمود. قیمت پس از تایید الگو با یک پولبک به سقف آن حرکت صعودی خود را آغاز نموده است. اهداف الگوی مثلث را می توان تا سقف کانال دنبال کرد. همگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و قسه نیز تاییدی بر تمایل استلار به ادامه روند صعودی خواهد بود.

لایت کوین  (LTC)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

لایت کوین مدتی را در محدوده سقف کانال خود در نوسان بوده است و بازار رنجی که در نتیجه آن ایجاد شده به شکل یک الگوی مثلث خود را نشان داده است. بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI یک واگرایی منفی تشکیل شده بود که اکنون با شکست خطوط واگرایی در اندیکاتورها باید انتظار صدور سیگنال های صعودی را در قیمت داشت. در صورت تایید این الگو و تثبیت قیمت در بالای مثلث باید انتظار داشت قیمت کانال میان مدت خود را رو به بالا بشکند.

کاردانو (ADA)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

کاردانو در یک چنگال اندروز در حال نوسان است. قیمت پس از بازگشت از خط %25 در محدوده خط میانی چنگال در حال نوسان بوده است. بازار رنج تشکیل شده در این محدوده را می توان به شکل یک الگوی مثلث مشاهده نمود. قیمت با شکست سقف الگو آن را تایید کرده است و هم گرایی در اندیکاتورهای مکدی و RSI نشانه تمایل به حفظ روند صعودی است. انتظار داریم قیمت پس از پولبک به سقف شکسته شده الگوی مثلث، به سمت اهداف آن در محدوده سقف چنگال اندروز حرکت کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
26 مهر 1400