برترین ارزهای دیجیتال هفته | 20 آذر 1399

برترین ارزهای دیجیتال هفته | 20 آذر 1399

در طول این هفته بیت کوین بعد از تلاشی ناموفق در عبور از مقاومت روانی 20000 در فاز اصلاح قرار گرفت که در نتیجه آن آلت کوین ها نیز مسیری مشابه را پیش گرفتند و این باعث تشکیل بازاری رنج با کلیتی منفی در این مدت شد. در هفت روز گذشته لئو، فایل کوین و نم با حدود 1 درصد رشد بیشترین افزایش را داشتند و در آن سوی بازار لایت کوین، اتم و دش با %15، %14 و %13 بیشترین کاهش را داشتند. این تغییرات در ارزهایی با حجم بازار نزدیک به 1 میلیارد دلار رصد شده اند.

در این هفته بیت کوین (مشاهده تحلیل) حدود %5 و اتریوم (مشاهده تحلیل) حدود %8 افت داشته اند که هر یک جداگانه مورد بررسی قرار گرفته اند.

در ادامه به معرفی ارزهایی می پردازیم که در محدوده های مناسبی برای بررسی در طول هفته آینده قرار دارند.

لئو (LEO)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

ارز دیجیتال لئو در یک روند صعودی پایدار قرار دارد که تا کنون تحلیل های زیادی از آن ارائه دادیم. اکنون پس از اصلاحی کوتاه مدت موج اصلی از روند صعودی آغاز شده و تا امروز آماده شکست قله قبلی می باشد. برای اطلاع از اهداف پیش روی لئو می توانید به تحلیل های قبل مراجعه کنید، اما تا زمانی که خط حمایت در اندیکاتور RSI شکسته نشده است می توان به صعود آن امیدوار بود. وجود همگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI نیز نشانه ای از تمایل به حفظ این روند صعودی می باشد.

اتم (ATOM)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

اتم پس از افتی شدید در این هفته اکنون به محدوده حمایتی مناسبی بر روی خط روند صعودی خود رسیده است و می توان انتظار بازگشت از این محدوده را داشت. اتم اکنون در فاز اصلاحی در تایم فریم هفتگی قرار دارد و هنوز نشانه قدرتمندی از اتمام این اصلاح مشاهده نمی شود بنابراین باید انتظار داشت بازار رنج در تایم روزانه تا زمان کسب پتانسیل های کافی برای رشد ادامه داشته باشد.  

بیتکوین کش (BCH)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

بیت کوین کش در یک کانال کوتاه مدت قرار دارد که تاکنون به خطوط داخلی آن پایبند بوده است. قیمت پس از بازگشت از خط میانی کانال اکنون به محدوده تراکمی مقاومتی واکنش نشان داده است و انتظار می رود این محدوده باعث اتمام ریزش قیمت شود. عدم وجود واگرایی منفی بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI می تواند نشانه ای از تمایل به حفظ روند صعودی باشد در این صورت باید انتظار تمام موج اصلاحی شکل گرفته در تایم فریم روزانه و حرکت به سمت سقف کانال را داشت.

ریپل (XRP)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

ریپل در موج اصلاحی از یک روند صعودی پر قدرت قرار دارد. با کمی دقت متوجه می شویم این موج اصلاحی در تایم پایین دست به شکل یک الگوی مثلث خود را نشان داده است. اکنون قیمت در ضربه سوم مثلث قرار دارد و باید به زودی منتظر شکست و تایید الگو باشیم. عدم وجود واگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی نشانه تمایل به حفظ روند صعودی است بنابراین باید انتظار شکست سقف الگوی مثلث را داشت. در صورت تایید الگو و تثبیت قیمت در بالای مثلث باید اهداف جذابی را برای آن در نظر گرفت.

بیشتر بخوانید
برای اطلاع از اهداف و حد ضررها تحلیل کامل ریپل را بخوانید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
27 فروردین 1400