برترین ارزهای دیجیتال هفته | 18 دی 1399

برترین ارزهای دیجیتال هفته | 18 دی 1399

این را نشان داد. در این هفته آلتکوین ها نیز رشدهای خوبی را تجربه کردند که نشانه ای از ورود سرمایه های جدید به بازار است. در 7 روز گذشته استلار با حدود %184 بیشترین رشد را داشته و پس از آن دوج کوین با %115 و کاردانو با %90 در صدر لیست بیشترین افزایش قیمت بوده اند. اتریوم نیز با رشد %63 نسبت به هفته گذشته به محدوده 1200 دلار وارد شده است. ریپل که در هفته های گذشته افت بی سابقه ای را تجربه کرده بود، با واکنش به حمایت تاریخی 17 سنت و نوسنانی کوتاه مدت در محدوده 20 شروع به صعود نمود و با رشد %36 به قیمت 30 سنت رسید. در آن سوی بازار نیز مونرو با %9 کاهش بیشترین افت را داشته و پس از آن فایل کوین و دش با %7 و %2 در رده بعدی بیشترین افت بوده اند.

این آمار مربوط به ارزهایی با ارزش بیش از یک میلیارد دلار می باشد. در ادامه به معرفی ارزهایی می پردازیم که بیشترین پتانسیل رشد را برای هفته آینده خواهند داشت.

آوه (AAVE)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

آوه در در یک کانال بلند مدت در حال نوسان است که پس از مدتی رنج زدن در بالای خط میانی کانال، اکنون نشانه های صعود را از خود بروز داده است. وجود همگرایی در اندیکاتورهای مکدی و RSI نیز نشانه ای از تمایل به ادامه روند صعودی خواهد بود. در صورت خروج از این ناحیه تراکمی اولین هدف قیمت سقف کانال می باشد.

دش (DASH)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

دش در محدوده حساسی قرار دارد. قیمت پس از برخورد با سقف کانال در فاز اصلاحی قرار گرفته و اکنون با رسیدن به خط میانی کانال باید مسیر حرکت خود را مشخص نماید. این فاز اصلاحی را می توان به شکل یک الگوی پرچم در نظر گرفت. در صورت شکست خط مقاومت در اندیکاتور RSI باید انتظار تایید الگو و حرکت به سمت اهداف آن را داشت. اما در صورتی که قیمت نتواند در این موج صعودی سقف پرچم را بشکند باید انتظار داشت تا در یک موج نزولی دیگر با شکست خط میانی، به سمت کف کانال حرکت کند و در محدوده کف کانال الگوی پرچم را تایید نماید.

ایاس (EOS)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

ایاس روند نزولی بلند مدت خود را شکسته است اما از آنجایی که اندیکاتور RSI نتوانست وارد محدوده هیجان خرید شود باید انتظار داشت قیمت پس از پولبک به خط روند شکسته شده حرکت صعودی خود را شروع نماید. بنابراین باید در طول این هفته با بررسی تایم های پایین دست بهترین نقطه ورود به ایاس را پیدا نمود.

کسب اطلاعات بیشتر درباره صفر تا صد نحوه تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی از طریق ویدئو‌ها و مقالات آموزشی در سایت سینگال

نئو (NEO)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

نئو در یک روند صعودی بکند مدت قرار دارد که فاز اصلاحی خود را در تایم روزانه در قالب یک الگوی پرچم انجام داده است. قیمت پس از تایید الگوی پرچم با شکست سقف آن به سمت اهداف الگو حرکت می نماید. با توجه به اینکه اندیکاتور RSI در مرز محدوده هیجان خرید قرار دارد، در صورت ورود به این محدوده باید انتظار رشدی هیجانی را در نئو داشت. وجود همگرایی در اندیکاتورهای مکدی و RSI نشانه تمایل به حفظ روند صعودی خواهد بود.

ترون (TRX)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

ترون در یک کانال صعودی میان مدت قرار دارد که پس از بازگشت از کف کانال وارد باند مقاومتی تاریخی خود شده است. با توجه با اینکه سقف این محدوده مقاومتی با خط میانی کانال منطبق است می توان انتظار داشت قیمت در یک موج صعودی به آن برسد. انتظار می رود با توجه به هم گرایی در اندیکاتورهای مکدی و RSI، قیمت پس از مدتی نوسان در محدوده باند مقاومتی خود با شکست خط میانی کانال به سمت سقف کانال حرکت نماید. سیگنال های قطعی رشد ترون را باید از تایم های پایین دست در طول این هفته به دست آورد.  

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *