برترین ارزهای دیجیتال هفته | سیزدهم آذرماه 1399

برترین ارزهای دیجیتال هفته | سیزدهم آذرماه 1399

در طول هفته گذشته بیتکوین به محدوده سقف تاریخی خود وارد شد و چندین بار در عبور ازمحدوده مقاومت روانی 20000 دلار ناکام ماند. اما به نظر نمی رسد این تلاش بی نتیجه بماند و ما به زودی شاهد قیمت های بالای 20000 دلار خواهیم بود. این اتفاق باعث توجه سرمایه گذاران به این بازار شده است و ما شاهد رشد آلتکوین ها نیز هستیم.

مشابه گزارش های گذشته ما تنها ارزهایی با بازاری بیش از یک میلیارد دلار را بررسی می کنیم. در طول هفته گذشته تمام آلت کوین های این محدوده سبز بوده اند. بیشترین رشد مربوط به ارز نم (XEM) با بیش از 30 درصد و کمترین آن مربوط به لئو (LEO) با کمتر از 2 درصد رشد بوده است.

نمای بازار هفت روز گذشته به خوبی وضعیت بازار را نشان می دهد. پس از XEM، لایت کوین (LTC) با حدود %22 و ریپل (XRP) با %16 بیشترین رشد را داشته اند.

همان طور که اشاره شد بسیاری از تحلیل گران معتقدند در طول هفته آینده اتفاق تاریخی بیتکوین یعنی عبور از مرز 20000 دلار به وقوع خواهد پیوست و این باعث ورود هیجانات زیادی به بازار خواهد شد. انتظار داریم آلتکوین هایی همچون اتریوم نیز در ادامه حرکت بیتکوین رشد بی سابقه ای را دنبال کنند. در ادامه به آلتکوین هایی که بیشرین پتانسیل رشد را در هفته آینده دارند معرفی می کنیم.

کاردانو (ADA)

برای مشاهده نمودار با کییت بالا اینجا کلیک کنید

حرکت کاردانو را می توان مشابه بیتکوین تفسیر کرد که شامل دو تلاش ناموفق برای عبور از مقاومت تاریخی 19 سنت بود. عدم وجود واگرایی منفی در مکدی و RSI نشان دهنده تمایل به حفظ روند صعودی است. با در نظر گرفتن حمایت RSI به عنوان حدضرر، تا زمانی که این حمایت از دست نرود می توان انتظار داشت تا کاردانو در روند صعودی خود بماند. سناریوی احتمالی تشکیل الگوی مثلث و ادامه مسیر به سمت اهداف بعدی است. با این احتمال موج صعودی بعدی باید مورد توجه قرار بگیرد، در صورت خروج از ضلع بالای مثلث این الگو تایید خواهد شد.

اتریوم (ETH)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

اتریوم در یک کانال صعودی و در محدوده خط میانی آن قرار دارد. یک تلاش ناموفق برای نزول تا کف کانال و تثبیت در بالای خط %50 می تواند نشانه تمایل به رسیدن به سقف کانال باشد. عدم وجود واگرایی در مکدی و RSI تاییدی بر این امر و نشانه حفظ روند صعودی خواهد بود. خط حمایت در RSI بهترین حد ضرر خواهد بود. خط مقاومت سبز رنگ یک مقاومت تاریخی برای اتریوم محسوب می شود که در صورت تثبیت قیمت در بالای آن اهداف بلند مدت تری می توان برای آن در نظر گرفت که در تحلیل های جداگانه ای به آن اشاره شده است.

نم (XEM)

برای مشهاده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

ارز نم در طول هفته گذشته از مقاومت مهمی عبور کرد و با پولبک به آن نشان داد در حال کف سازی می باشد. وضعیت اندیکاتورها نشان دهنده تمایل به حفظ روند صعودی است. اندیکاتور RSI وارد محدوده هیجان خرید شده است و در صورت حفظ آن انتظار رشدی هیجانی در قیمت را خواهیم داشت. با در نظر گرفتن خط روند در اندیکانور RSI به عنوان حد ضرر می توان اهداف بلند مدت سهم را در نظر داشت.

بیتکوین اس وی (BSV)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

بیتکوین اس وی در محدوده حمایتی مناسبی قرار گرفته که بارها باعث جلوگیری از ریزش آن شده است. قیمت مدت طولانی را در محدوده رنج درگیر بوده است و اکنون نشانه هایی از تمایل به خروج از این محدوده از خود بروز داده است. واگرایی مثبت در اندیکاتورهای مکدی و RSI مشاهده می شود که نشانه تمایل به شروع یک روند صعودی است. قیمت با یک بار نفوذ به مقاومت داینامیک خود قصد عبود از آن را داشته است. خط حمایت در RSI را می توان به عنوان حد ضرر در نظر گرفت و تا زمان حفظ این حمایت در صورت تثبیت قیمت در بالای مقاومت خود باید انتظار رشدی شارپ در BSV را داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
27 فروردین 1400