اشتباهات رایج تریدرهای تازه‌کار

سال‌های گذشته خرید و فروش بیت کوین به‌دلیل پایین بودن تعداد کاربران و اخبار و اطلاعات اندک در این زمینه نسبت به امروز آسان‌تر بود. این روز‌ها با بالا رفتن قیمت این رمزارز و انتشار اخبار فریبنده پیرامون آن سبب شده، افراد بسیاری جذب این بازار برای انجام معامله و کسب درآمد و سودهای کلان از طریق خرید بیت کوین شوند. بیشتر این افراد به دلیل نداشتن اطلاعات و تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی رمزارزها، اشتباهات جبران‌ناپذیری انجام می‌دهند و متحمل ضررهای سنگین می‌شوند و ممکن است سرمایه‌ی اصلی‌شان را هم در این راه از دست بدهند. 

بیشتر بخوانید
برای آموزش‌های بیشتر به مقالات آموزش ارز دیجیتال سیگنال مراجعه کنید!

در بخش اول برنامه ی امروز به همراه سرکار خانم الناز جوانشیر، کارشناس و تحلیلگر بازار رمزارز، به بررسی مهم‌ترین و پر‌تکرارترین این اشتباهات و راه‌کارهایی برای دوری از این موارد پرداختیم تا با استفاده از این اطلاعات بتوان تا حدودی جلوی ضررهای احتمالی را گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

روند آتی شاخص دلار

در بخش دوم برنامه درباره شاخص دلار با آقای چرمگی به صحبت و گفتگو پرداختیم. رابطه بین پارامترهای اقتصادی و سیاسی با شاخص دلار و وضعیت کامودیتی ها بررسی شد و در نهایت با کنار گذاشتن پازل های بازار در مورد روند آتی شاخص دلار توضیحاتی داده شد.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *