اتم ( ATOM ) در انتظار رشدی چشم گیر

اتم ( ATOM ) در انتظار رشدی چشم گیر

چند وقت پیش پروژه  کازماس ( cosmos ) یک رودمپ عالی برای سال 2022 منتشر کرد و طبق این رودمپ شبکه Cosmos و ارز ATOM می‌توانند در سال 2022 رشد قابل توجهی داشته باشند.

یکی از اتفاقات خوب قابلیت Liquid Staking  هست؛ این قابلیت باعث گسترش فضای دیفای ( DeFi ) در اکوسیستم کازماس ( cosmos ) ایردراپ های مختلف و ارزشمند این شبکه و گسترش ارتباطات و اکوسیستم cosmos به 200 بلاک چین دیگر می‌شود؛ با کامل شدن قابلیت لیکویید استیکینگ ( Liqid Staking ) این شبکه تاثیر قفل بودن ارز اتم ( atom ) هنگام استیک شدن رو کم میکنه و به کاربرها اجازه میده از ارزشون در جاهای دیگه هم استفاده کنند.

در همین راستا برای داشتن نقاط مناسب سرمایه گذاری در ارزدیجیتال اتم ( ATOM )، با تحلیل تکنیکال آن در خدمت شما مخاطبین عزیز هستیم.

تحلیل تکنیکال اتم (Cosmos)

نمودار تحلیل تکنیکال (هفتگی)

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در تایم فریم هفتگی خیلی ساده می‌توانیم اتم ( ATOM ) را بررسی کنیم؛ این نکته کاملا مشخص است در حوالی قیمت 35 دلار حجم زیادی وارد این ارزدیجیتال شده و از طرفی جدی ترین مقاومت کازماس ( Cosmos) در این تایم فریم همان خط روندی است که از وصل کردن سقف ها به هم به‌دست آمده است. برای بررسی دقیق تر می‌توانیم از تایم فریم روزانه استفاده کنیم.

جهت مشاهده ی تحلیل قبلی اتم کلیک کنید

نمودار تحلیل تکنیکال (روزانه)

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

با بررسی اتم ( ATOM ) در تایم فریم روزانه متوجه می‌شویم، بیشترین حجم معاملاتی را در 200 روز گذشته در حوالی قیمت 35 تا 37 دلار داشته و این موضوع می‌تواند به شکست سقف و ثبت ATH جدید به آن کمک کند. در حال حاضر می‌توانیم 2 سناریو مختلف برای اتم در نظر بگیریم، که در سناریو اول برای سرمایه گذاری، می‌توانیم منتظر پولبک کازماس در سقف باشیم و سناریو دوم، با یک اصلاح کوتاه مدتی در بازار ارزهای دیجیتال، اتم نیز خود را به سطح 35 دلار می‌رساند و این ناحیه به جهت حجم معاملاتی بالایی که در آن هست، می‌تواند موجب برگشت قیمت گردد؛ هم‌چنین در یک سناریو بدبینانه که در تحلیل فوق آورده نشده، با ریزش مارکت کریپتو، اتم نیز می‌تواند خود را به سطح حمایتی 27 دلاری برساند، اما با وجود یک رومپ عالی برای سال 2022، رخ دادن چنین سناریویی کمی دور از ذهن است.

 به نظر شما سال 2022 میتواند سال خوبی برای ATOM باشد؟!

آیا اتم ( ATOM ) را لونا  ( LUNA )  را در پیش خواهد گرفت؟!

نظرتان را زیر همین پس برایمان کامنت کنید.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *