آیا بیت کوین سقوط خواهد کرد؟

برای مشاهده آخرین اخبار ارز دیجیتال اپلیکیشن سیگنال را نصب کنید!

صبح امروز، پس از آنکه جانت یلن به اشتباه برخی از جزئیات مربوط به متن فرمان اجرایی مرتبط با ارزهای دیجیتالِ بایدن را منتشر کرد، قیمت بیت کوین حدود ۸ درصد رشد کرد و به‌دنبال آن قیمت سایر ارزهای دیجیتال نیز افزایش یافت. آن‌طور که از اطلاعات لو رفته در وب‌سایت خزانه‌داری آمریکا پیداست، بایدن در فرمان اجرایی خود به‌دنبال قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال به شکلی است که به نفع شهروندان آمریکایی، کاربران و کسب‌وکارهای فعال در این حوزه باشد.

در بخش اول این برنامه همراه با آقای محمدمهدی آقاجانی، در مورد شرایط بازار ارزهای دیجیتال و تحلیل تکنیکال بیت کوین گفتگو نمودیم.

نگاهی به مهمترین اتفاقات هفته در مجله ی خبری


در هفته ای که پشت سر میگذاریم، اتفاقات مهمی در داخل و خارج کشور به وقوع پیوست که در مجله ی خبری این هفته به آن پرداختیم. در این برنامه در مورد آخرین خبرها از جنگ روسیه و اوکراین، برجام و چالش جدید ایران با روسیه، عدم استقبال از پذیره نویسی استقلال و پرسپولیس، حذف ارز ترجیهی و همچنین زمان پرداخت سود سهام عدالت ، صحبت کردیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *