10 درصد پتروشیمی نوری به بورس می آید

10 درصد پتروشیمی نوری به بورس می آید
خلاصه اخبار

مراسم عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری، امروز برگزار می شود .

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، ۳۰۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت پتروشیمی نوری به عنوان پانصدو بیست و چهارمین شرکت پذیرفته شده اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران عرضه خواهد شد.

این میزان سهام، در بخش محصولات شیمیایی ، گروه تولید مواد شیمیایی پایه و طبقه تولید مواد شیمیایی پایه به جز کود در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد نوری به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت انجام خواهد شد.

 بر این اساس، دوره ثبت سفارش از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۲:۳۰ بوده و امکان اصلاح یا حذف سفارش در این مدت امکانپذیراست. همچنین سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر ۱۰۰۰ سهم است.

بنا به اعلام مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران، هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش است و ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیی شده (کف قیمت ۵۰۰ر۲۹ و سقف قیمت ۲۵۰ر۳۱ریال ا) ، جهت ثبت سفارش امکانپذیر است.

ورود سفارش به صورت گروهی مجاز نیست و کلیه مشتریان بر خط نیز می توانند با توجه به شرایط ذکر شده ، برای ورود سفارش اقدام کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها