۸۳ درصد از سرمایه‌گذاران امریکایی قصد دارند در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنند

۸۳ درصد از سرمایه‌گذاران امریکایی قصد دارند در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنند
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت، جمعیت شناسی سرمایه‌گذارن در مطالعه‌ی Grayscale نتیجه‌ی مطالعه‌ی Grayscale Investments که در ماه جاری منتشر شده است، نشان می‌دهد که نگرش و باور‌های سرمایه‌گذاران بیت‌کوین(BTC) به‌طور چشمگیری با سرمایه‌گذاران عادی همپوشانی دارد. جمعیت شناسی سرمایه‌گذاران عادی و سرمایه‌گذاران بیت‌کوین درحالی که سرمایه‌گذاران فعال بر روی بیت‌کوین ممکن است […]

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

جمعیت شناسی سرمایه‌گذارن در مطالعه‌ی Grayscale

نتیجه‌ی مطالعه‌ی Grayscale Investments که در ماه جاری منتشر شده است، نشان می‌دهد که نگرش و باور‌های سرمایه‌گذاران بیت‌کوین(BTC) به‌طور چشمگیری با سرمایه‌گذاران عادی همپوشانی دارد.

جمعیت شناسی سرمایه‌گذاران عادی و سرمایه‌گذاران بیت‌کوین

درحالی که سرمایه‌گذاران فعال بر روی بیت‌کوین ممکن است نسبت به سرمایه‌گذاران عادی با تجربه و ریسک‌پذیرتر باشند، نتیجه‌ی دیدگاه‌های سیاسی، سطح درامد و  فعالیتشان به‌طور مشابه و در مجموعه‌ی وسیعی از سرمایه‌گذاران مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بعلاوه، با توجه به یافته‌های Grayscale سن متوسط سرمایه‌گذاران بیت‌کوین ۴۲ سال است در حالی که متوسط سن دیگر سرمایه‌گذاران ۴۵ سال است. این مطالعه، دیدگاهی که در ان ادعا می‌شود جوانان رمزارزها را راحت‌تر از نسل‌های گذشته پذیرش می‌کنند، اغراق امیز نشان می‌دهد. این گزارش به عنوان یک روند کلی اعلام می‌کند:

بیت‌کوین برای مخاطبان گسترده‌ای در دسترس قرار گرفته است. سرمایه‌گذاران هوشمند، ممکن است به‌طور فزاینده‌ای بیت‌کوین را دارای ویژگی‌های منحصر بفردی ارزیابی کنند که تنوعی فراتر از ۶۰ درصد سهام پایه و ۴۰ درصد تخصیص سبد اوراق را ارایه می‌کند. Grayscale Report

Grayscale برای نشان دادن پتانسیل تنوع با اشاره به مطالعه‌ی درون سازمانی اعلام کرد که در بازه‌ی زمانی سپتامبر ۲۰۱۳ و ژوین ۲۰۱۹، «افزودن تنها ۵ درصد بیت‌کوین به سبد شبیه‌سازی شده ۶۰/۴۰ بازدهی تجمعی ان را از ۴۱٫۹ درصد به ۹۰٫۹ درصد افزایش می‌دهد.»

گسترش سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین

درحالی که ۳۶ درصد از سرمایه‌گذاران، در نظر دارند با هر نسبتی در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنند، ۸۳ درصد از ۱۱۰۰ شرکت کننده در نظر‌سنجی نشان دادند که به شدت علاقه‌مند هستند با سرمایه‌گذاری کوچک در بیت‌کوین به حوزه‌ی رمزارزی وارد شوند.

این موضوع نشان می‌دهدکه ان‌ها قصد دارند بازدهی خود را در اینده بررسی کنند و درصورت موفقیت سرمایه‌گذاری خود را گسترش دهند. بعلاوه، ۷۹ درصد از پاسخ دهندگان اعلام کردند که نسبت به پتانسیل صعود بیت‌کوین خوش‌بین هستند.

تحقیقات موسسه‌ی Grayscale

Grayscale با اشاره به عنوان طلای دیجیتالی بیت‌کوین، هم‌پوشانی میان هر دو دارایی سرمایه‌گذاران را نیز مورد مطالعه قرار داده است. این مطالعه نشان می‌دهد که علاقه به طلا در میان سرمایه‌گذاران بیت‌کوین نسبت به دیگر سرمایه‌گذاران بیشتر است. برای مثال، ۶۹ درصد از سرمایه‌گذاران بیت‌کوین طلا را به عنوان یک سرمایه‌گذاری خوب در نظر می‌گیرند(امار اشاره شده در میان دیگر سرمایه‌گذاران ۶۵ درصد است). همچنین ۶۵ درصد از سرمایه‌گذاران بیت‌کوین اعلام کردند که یقینا یا احتمالا بر روی طلا سرمایه گذاری خواهند کرد(امار اشاره شده در میان سرمایه‌گذاران عادی ۵۱ درصد است).

این گزارش همچنین با بررسی دلایل عدم تمایل سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین اعلام می‌کند که ۷۵ درصد از تمامی سرمایه‌گذاران و ۶۸ درصد از علاقه‌مندان به بیت‌کوین، جرایم دیجیتالی را به صورت مهم‌ترین دلیل ترس ان‌ها از بیت‌کوین عنوان کردند. ۶۵ درصد از سرمایه‌گذاران و ۵۳ درصد از علاقه‌مندان به بیت‌کوین نیز از قانون‌گذاری بیت‌کوین در دسته‌ی اشتباهی از دارایی‌ها ابراز نگرانی کردند.

اکثریت شرکت‌کنندگان در نظرسنجی(۸۹ درصد) اعلام کردند که منابع اموزشی بهتر باعث افزایش احتمال سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین می‌شود.

نتیجه‌ی نظرسنجی CivicScience نیز نشان می‌دهد که تنها ۲ درصد از شهروندان امریکایی به رمزارز Libra فیسبوک بیش از بیت‌کوین اعتماد دارند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.