۴ خودپرداز پست‌بانک‌ درپلدختر درحال ارائه خدمات به سیل زدگان است

۴ خودپرداز پست‌بانک‌ درپلدختر درحال ارائه خدمات به سیل زدگان است
خلاصه اخبار

مدیرعامل پست بانک ضمن تشریح خدمات این بانک به سیل‌زدگان گفت: با توجه به آسیب دیدن زیرساختهای ارتباطی مناطق سیل‌زده و لزوم ارائه خدمات بانکی،۴خودپرداز پست‌بانک‌ درپلدختر درحال ارائه خدمات به آنان است.

به گزارش سیگنال به نقل از ایبِنا، وی افزود: دودستگاه خودپرداز سیار درمحل ایستگاه نیروی انتظامی شهر پلدختر و یک دستگاه ثابت در شعبه مرکزی و یک دستگاه ثابت نیز در باجه بانکی موسوی این شهر مستقر شده و خدمات بانکی را ارائه می‌نماید.

شیری تصریح کرد: شعب و باجه های روستائی این بانک در استان‌های سیل‌زده برای تأمین نیازهای بانکی مردم، آماده خدمت رسانی هستند و بسترهای الکترونیکی این بانک نیز خدماتی ازقبیل موبایل بانک، اینترنت بانک به مردم ارائه می‌نماید.

وی اضافه کرد: از لحظه وضع سیل درمناطق مختلف کشور همکاران پست بانک ایران بطور خودجوش علاوه بر جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی برای مناطق سیل‌زده برای ارائه خدمات ویژه به این مناطق اعلام آمادگی کرده‌اند و تمهیدات این بانک برای کمک به بازسازی، ایجاد اشتغال و رونق تولید این مناطق در نظر گرفته شده است.

وی درپایان عنوان کرد: طبقه دوم ساختمان پست بانک شهرستان پلدختر به عنوان ستاد اطلاع‌رسانی برای خبرنگاران و توزیع دستگاه POS سیار و مراسلات پستی تعیین شده و همه امکانات برای کمک‌رسانی به سیل ‌زدگان در اختیار آنها است.

منبع: ایبِنا

برچسب‌ها