۲۵ تراکنش بیت کوین به ارزش ۶ میلیارد دلار تنها در یک بلاک!

۲۵ تراکنش بیت کوین به ارزش ۶ میلیارد دلار تنها در یک بلاک!
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، روز ۳۰ ژوین (۹ تیر)، حساب توییتری به نام بیت کوین بلاک بات (Bitcoin Block Bot) که تراکنش‌های با ارزش بالای بیت کوین را گزارش می‌دهد، اعلام کرد که ۲۵ تراکنش بیت کوین، به ارزش ۶ میلیارد دلار، در بلاک شماره‌ی ۵۸۳,۱۳۹ به ثبت رسیده است. به […]

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، روز ۳۰ ژوین (۹ تیر)، حساب توییتری به نام بیت کوین بلاک بات (Bitcoin Block Bot) که تراکنش‌های با ارزش بالای بیت کوین را گزارش می‌دهد، اعلام کرد که ۲۵ تراکنش بیت کوین، به ارزش ۶ میلیارد دلار، در بلاک شماره‌ی ۵۸۳,۱۳۹ به ثبت رسیده است.

به گزارش کوین تلگراف، تمامی این تراکنش‌ها به صورت زنجیره‌ای صورت گرفته و جمع ارزش ان‌ها بیش‌تر و بیش‌تر می‌شد. این تراکنش‌ها بدین‌صورت انجام شده که ابتدا، از کیف پول اول، ۲۴,۳۹۲.۹۳۰۶۲۵۹۶ بیت کوین به کیف پول دوم و ۳۰۰ بیت کوین به کیف پول سوم ارسال شده است. در نهایت، کیف پول سوم، جمعاً ۵,۸۰۰ بیت کوین دریافت کرده و گیرنده‌ی تمامی ۲۵ تراکنش بوده است.

25 تراکنش بیت کوین به ارزش 6 میلیارد دلار تنها در یک بلاک! 25 تراکنش بیت کوین به ارزش 6 میلیارد دلار تنها در یک بلاک!25 تراکنش بیت کوین به ارزش 6 میلیارد دلار تنها در یک بلاک!

کیف پول دوم نیز، در یک زنجیره، ۳۰۰ بیت کوین به کیف پول سوم و ۲۴,۰۹۲.۹۳۰۱۳۶۵۱ بیت کوین به کیف پول چهارم ارسال کرده و در کل، ۲۳ تراکنش انجام داده است. نکته‌ی جالب‌توجه ان است که ادرس مبدا یکی از تراکنش‌ها، یک ادرس سفارشی بوده که در اسکریپت خروجی ان نوشته شده بود:

بیت کوین‌های شما را خریداریم.

در زمان نگارش این مطلب، کیف پول سوم، ۴۴۰,۵۰۵ تراکنش انجام داده و جمعاً ۵,۹۵۹,۵۳۲ بیت کوین دریافت کرده است. در حال حاضر، موجودی این کیف پول به حدود ۶,۴۴۵ بیت کوین (۷۲.۵ میلیون دلار) می‌رسد.

به گزارش پیشین کوین تلگراف، مایکل نوووگرتز (Mike Novogratz)، بنیان‌گذار گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) و یکی از طرفداران ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین بین ۱۰ هزار تا ۱۴ هزار دلار ثابت خواهد ماند.

در همان روز، تام لی (Tom Lee)، بنیان‌گذار شرکت مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری فاندسترت گلوبال ادوایزرز (Fundstrat Global Advisers) گفت که نوسان قیمت بیت کوین، سبب پیدایش رویکرد بلندمدت نسب به این ارز دیجیتال خواهد شد که برای اکثر تریدرها مناسب خواهد بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها