۱۱۰۰ میلیارد تومانت ضمانت بانکی برای استارتاپ‌ها صادر شد

۱۱۰۰ میلیارد تومانت ضمانت بانکی برای استارتاپ‌ها صادر شد

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا،

«علی وحدت» امروز(یکشنبه) در گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت نفت و ارایه نیازهای فناورانه در محل پژوهشگاه صنعت نفت، با بیان اینکه صنعت نفت قدیمی ترین صنعت کشور و توسعه دهنده و پیشران اقتصاد کشور است، ادامه داد: از همین رو، باید در اکوسیستم نوآوری کشور این بخش توجه ویژه داشته باشیم.
وی افزود: وزیر نفت در تلاش است تا اکوسیستم نوآوری در صنعت نفت شکل بگیرد.
وحدت به بحث خرید تضمینی کالاهای مورد نیاز نفت اشاره کرد و گفت: موضوع کیفیت نیز در این عرضه باید مورد توجه قرار گیرد.
رییس هیات عامل صندوق نواوری و شکوفایی  ادامه داد: ابزارهای مالی این صندوق کامل است و تا پایان سال بیمه سرمایه گذاری را رونمایی می کنیم و انواع ابزارها را طراحی کرده ایم.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم از این رویدادها حداکثر استفاده را داشته باشیم، افزود: در سال گذشته 2100 میلیارد تومان توسط صندوق نواوری و شکوفایی به شرکت های دانش بنیان تزریق شده است.
وحدت همچنین به صدور 1100 میلیارد تومان ضمانت نامه توسط بانک ها اشاره کرد و گفت: 4 هزار میلیارد تومان نیز قرارداد توسط این شرکت ها به امضا رسیده است.
 در این رویداد، 40 نشست در 3 روز برگزار خواهد شد و نیازهای فناورانه اعلام می شود.
همچنین نمایشگاهی از دستاوردهای 250 شرکت دانش بنیان، فناور و استارتاپ نیز برگزار است.
گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت نفت و نیازهای فناورانه، از امروز 27 بهمن تا روز سه شنبه 29 بهمن در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود.

 
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.