یک میلیون و 350 هزار نفر روش آزاد سازی سهام عدالت خود را تعیین کردند

یک میلیون و 350 هزار نفر روش آزاد سازی سهام عدالت خود را تعیین کردند
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از فارس،‌ در پی ابلاغیه مقام معظم رهبری در موافقت با آزاد سازی سهام عدالت تاکنون 13 میلیون مراجعه به سامانه سهام عدالت صورت گرفته است. به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی  تا ساعت 14 روز جمعه بالغ بر یک میلیون و 350 هزار نفر از هم‌وطنان سهامدار عدالت […]

به گزارش سیگنال به نقل از فارس،‌ در پی ابلاغیه مقام معظم رهبری در موافقت با آزاد سازی سهام عدالت تاکنون 13 میلیون مراجعه به سامانه سهام عدالت صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی  تا ساعت 14 روز جمعه بالغ بر یک میلیون و 350 هزار نفر از هم‌وطنان سهامدار عدالت روش آزاد سازی سهام خود را مشخص کرده اند.این گزارش می افزاید پس از ابلاغیه مقام معظم رهبری در موافقت با آزادسازی سهام عدالت تاکنون  13 میلیون مراجعه به این سامانه صورت گرفته است.

هم‌وطنان سهامدار عدالت تا دهم خرداد ماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سامانه سهام عدالت  به آدرس اینترنتی www.samanese.ir یکی از دو روش آزاد سازی به شیوه مستقیم یا غیر مستقیم را انتخاب نموده و از مزایای سهام خود برخوردار شوند.

لازم به ذکر است چنانچه سهامداران خودشان یکی از این دو روش را انتخاب نکنند، در پایان مهلت اعلام شده روش غیر مستقیم برای آنها انتخاب خواهد شد.