یونی‌سواپ و آوه به ۱۰ رمزارز برتر بازار نزدیک می‌شوند؛ چین لینک همچنان می‌تازد

یونی‌سواپ و آوه به ۱۰ رمزارز برتر بازار نزدیک می‌شوند؛ چین لینک همچنان می‌تازد

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

با توقف روند صعودی بیت کوین، توکن‌های امور مالی غیرمتمرکز فرصت درخشش پیدا کرده‌اند. یونی‌سواپ با افزایش‌ 17٪ و توکن AAVE با رشد 20٪ در 24 ساعت گذشته، به 10 ارز برتر لیست وبسایت Coinmarketcap بر اساس ارزش بازار نزدیک می‌شوند.

این دو توکن دیفای با خروج دن لامیر(Dan Larimer) از Block.one توانستند EOS را پشت سر بگذارند. این دو همچنان از ارزهای برجسته تزوس (XTZ)، مونرو(XMR) و ترون (TRX) بالاتر قرار دارند.

یونی سواپ و آوه به 10 ارز برتر نزدیک می شوند

نه تنها قیمت توکن بومی بازارساز خودکار یونی‌سواپ (UNI) از 10 دلار عبور کرد، بلکه ارزش توکن‌هایی که در ایردراپ سپتامبر توزیع شدند از مرز 4000 دلار عبور کرده است.

ارزش بازار 25 میلیارد دلاری دیفای

رشد دیفای در سال گذشته از اخبار مهم دنیای اقتصاد بوده است. در اواخر ژانویه 2020 ارزش کل قفل شده در امور مالی غیرمتمرکز مجموعا به کمتر از یک میلیارد دلار می‌رسید. اما این فاکتور هم اکنون طبق اطلاعات وبسایت Defipulse به بیش از 25 میلیارد دلار رسیده است.

پروتکل وام دهی MakerDAO حدود 4.5 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده‌اش را حفظ کرده است، اما رقبای قوی این پروتکل به سرعت به او نزدیک می‌شوند. کامپوند، یونی‌سواپ و آوه به مرز 3 میلیارد دلار رسیده‌اند.

تحلیل AAVE

با استفاده از سطح 27٪ فیبوناتچی اصلاحی، تارگت 260 دلاری برای قیمت آوه در کوتاه مدت پیش بینی می‌شود. روند اخیر رمزارزها به سود گاوها بوده است.

اندیکاتور استوکاستیک RSI در منطقه خرید بیش از حد بوده است در حالیکه RSI به یالاتر از 70 رسیده است. البته این رفتارها نشان‌دهنده بازگشت روند نیست، بلکه از امکان وجود اصلاح خبر می‌دهد. کندل استیک دوجی شکل در حجم سنگین معاملات نشانه زود هنگامی از احساسات در بازار است که به روند کوتاه مدتی منجر می‌شود.

تحلیل قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در بالاترین قسمت کانال بسته شد و این الگوی بازگشتی منجر به بازگشت قیمت به سطوح پایین کانال فعلی نشد. بلکه به قیمت 1039 دلار رسید و با قدرت بیشتر در چند روز گذشته قیمت اتریوم افزایش پیدا کرد.

با وجود کاهش 25٪ اتریوم در سه روز ، اندیکاتور حجم تعادلی OBV سطوح پایین تری را نشان داد و علاقه شدید خریداران را تشدید کرد. اندیکاتور AO یک قله دوقلوی صعودی تشکیل داده که سیگنال خریدی را به وجود آورده است.

اتریوم از کانال 1220 و 1270 عبور کرده است. این کانال در گذشته نقدینگی لازم را برای آن فراهم کرده است. این روند صعودی ممکن است به تلاش مجددی برای لمس قله 1440 دلاری منجر شود.

چین لینک از رکورد زدن خسته نشده است

توکن LINK متعلق به اوراکل غیرمتمرکز چین لینک نیز یکی از داغ‌ترین سوژه‌های بازار ارزهای دیجیتال شده است.

رکورد قیمت چین لینک در بایننس

بر اساس گزارش U.Today چین لینک در تاریخ 15 ژانویه (26 دی) توانست رکورد بالاترین قیمت خود را که در آگوست 2020 ثبت کرده بود جابجا کند. ضعف بیت کوین نتوانست مانع رشد چین لینک شود و این ارز دیجیتال شب گذشته توانست برای سومین بار در این ماه رکورد خود را بشکند و این بار قیمت 25.5 دلار را در صرافی بایننس ثبت کند. راه‌اندازی صندوق جدید Grayscale و اختصاص دادن آن به چین لینک، می‎تواند یکی از دلایلی محرک رشد قیمت LINK باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.