گشایش انبار پسته فندقی با سررسید آبان ۱۴۰۰

به گزارش سیگنال به نقل از کالا خبر،

به گزارش «کالاخبر»؛ براساس این اطلاعیه انبار محصول پسته فندقی شرکت سبز دانه کویر و طلای سبز زرند فعال شده و آماده پذیرش مشتریان بوده و زمان گشایش نمادهای معاملاتی گواهی سپرده پسته فندقی 30-32 سبزدانه 0008 (پست0008پ04) و پسته فندقی 30-32 طلا سبز زرند 0008 (پست 0008پ02) روز چهارشنبه 12 آذر ماه خواهد بود.

براساس اطلاعیه مذکور، محصول تحویلی به انبار می بایست پسته خشک طبیعی خندان فندقی تولید سال 1399 باشد و انبار، محصول تولیدی سال های گذشته را پذیرش نخواهد کرد.

مقدار هر گواهی سپرده کالایی یک کیلوگرم است و جهت تحویل گرفتن کالا از انبار لازم است حداقل به میزان 100 کیلوگرم گواهی سپرده کالایی توسط مالک ارایه گردد. در صورت مالکیت کمتر از این مقدار، لازم است گواهی سپرده لازم تا وزن مذکور توسط فرد متقاضی تحویل، در بازار معاملات گواهی سپرده پسته در بورس کالا خریداری گردد. تحویل محصول مازاد بر میزان ذکر شده نیز براساس مضربی از 50 کیلوگرم صورت می گردد.

طبق این اطلاعیه سررسید انبار 30 آبان ماه 1400 بوده و آخرین روز معاملاتی نماد ایجاد شده 19آبان ماه سال آینده است و پس از آن معاملات برای فرایند تحویل و تسویه حساب با انبار متوقف خواهد شد.

اطلاعات مربوط به سفارش ها و قیمت های معاملاتی در بخش “بورس کالا” قسمت “گواهی سپرده” در سایت www.tsetmc.com برای عموم قابل مشاهده است.