گسترش همکاری بانک ملت و شرکت مخابرات

گسترش همکاری بانک ملت و شرکت مخابرات
خلاصه اخبار

مدیرعامل بانک ملت در راس تیمی از مدیران ارشد این بانک، از شرکت مخابرات ایران، مشتری شعبه میرداماد بازدید و با مدیر عامل این شرکت دیدار و گفت گو کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی در این دیدار با اشاره به تعامل نزدیک بانک ملت و مخابرات، از این شرکت به‌عنوان یکی از مشتریان ارزنده و شرکای تجاری این بانک نام برد و بر لزوم افزایش تعاملات فی ما بین تاکید کرد.
مدیرعامل بانک ملت با اشاره به عملکرد خوب مخابرات در خدمات دهی به مردم در زمینه ارتباطات، اظهار امیدواری کرد که بانک ملت بتواند با حمایت از فعالیت‌های این شرکت بزرگ، در ارتقای سطح ارتباطات و بهبود زیرساخت‌های مخابراتی کشور نقش موثری ایفا کند.سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران نیز با ابراز رضایت از عملکرد بانک ملت در خدمات دهی به این شرکت، از بانک ملت به‌عنوان یک بانک بزرگ و تاثیرگذار در کشور یاد کرد و خواستار افزایش همکاری طرفین در بخش‌های مختلف شد. براساس این گزارش، در این دیدار مدیران عامل بانک ملت و شرکت مخابرات ایران بر اجرای هرچه بهتر تفاهم نامه‌های فی‌مابین و چگونگی تحکیم روابط تاکید کردند و مقرر شد با تشکیل کمیته‌های مشترک نسبت به اجرایی کردن درخواست‌های طرفین اقدام کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها