دانلود اپلیکیشن

گزارش عملکرد پتروشیمی نوری پس از بازگشایی در تیر ماه 98

گزارش عملکرد پتروشیمی نوری پس از بازگشایی در تیر ماه 98
خلاصه اخبار

نماد نوری در روز بازگشایی با 8 درصد مثبت معاملات خود را به پایان رساند. اما متاسفانه در دو روز گذشته آن چنان که انتظار می رفت از جانب سهامداران عمده حمایت نشد.

نماد نوری در روز بازگشایی با 8 درصد مثبت معاملات خود را به پایان رساند. اما متاسفانه در دو روز گذشته آن چنان که انتظار می رفت از جانب سهامداران عمده حمایت نشد. شرکت در خصوص گزارش سه ماهه خود نیز اصلاحیه ای منتشر کرد که در آن با اصلاح تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی میزان سود سه ماهه خود را از 1842 به 2863 ریال افزایش داد اما این گزارش مثبت نیز توفیق چندانی در کمتر شدن فشار فروش ایجاد نکرد.

در سه روز اخیر حدود 62 میلیون سهم از نماد نوری بین خریدارن و فروشندگان دسته به دست شده است. اما با توجه به نسبت های خریدار و فروشنده همچنان فشار فروش بالایی را در این نماد شاهد هستیم. با نزدیک شدن به ساعات پایانی امروز شاهد حمایت بهتری از حقوقی ها بودیم که باعث شد سهم از محدوده منفی به محدوده مثبت برسد. حال بایستی دید در رزوهای آینده نوری به روند چند روز اخیر خود ادامه می دهد یا با کمتر شدن فشار فروش و حمایت سهامدار عمده شاهد افزایش قیمت این نماد خواهیم بود

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها
نظرات کاربران
  • ذبیح اله غفاری

    با سلام دقیقا درست میفرمایید؛ سهام از لحاظ بنیادی سهم خوبیه اما لازمه که حمایت بشه

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
15 آذر 1399