دانلود اپلیکیشن

گزارش عرضه اولیه در تاریخ 18 آبان ماه 1398

گزارش عرضه اولیه در تاریخ 18 آبان ماه 1398
خلاصه اخبار

در روزی که شاخص کل معادل 525 واحد رشد کرد بسیاری از عرضه های اولیه اخیر بازار مجددا به صف خرید رسیدند.

در روزی که شاخص کل معادل 525 واحد رشد کرد، بسیاری از عرضه های اولیه اخیر بازار نیز با افزایش تقاضا رو به رو بودند به طوری که از ابتدای بازار با صف خرید کار خود را آغاز نمودند.

بجهرم (توسعه مولد نیروگاهی جهرم)

عرضه اولیه بجهرم که طی روزهای گذشته بخش بزرگی از بازدهی اولیه خود را از دست داده بود از ابتدای بازار امروز کار خود را با صف خرید شروع کرد و در پایان نیز با صف خرید 7 میلیونی کار خود را به پایان رساند. حداکثر بازدهی که عرضه اولیه بجهرم تاکنون به موفق به ثبت آن شده است 45.6% درصد می باشد. بازدهی حال حاضر بجهرم نیز حدود 29 درصد می باشد.

حداکثر بازدهی حداقل بازدهی بازدهی فعلی
45.6 % 13.7 % 29.2 %

کویر (شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر)

نماد معاملاتی شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر نیز به علت تغییرات بیش از 20 درصدی قیمت سهام بسته شده بود به مدت 60 دقیقه در وضعیت سفارش گیری قرار گرفت. سپس معاملات آن در دامنه نوسان عادی سهم دنبال شد. طی معاملات امروز کویر صف خرید خود را از دست داد اما به رسم روزهای گذشته دوباره خیلی سریع به صف خرید رسید. حجم صف خرید کویر در پایان معاملات امروز حدود 10 میلیون سهم بود.

بیشتر بخوانید
عرضه اولیه چیست؟
حداکثر بازدهی حداقل بازدهی بازدهی فعلی
85.4 % 85.4 % 85.4 %

دتوزیع (توزیع دارو پخش)

دتوزیع نیز مثل بجهرم در ابتدای امروز کار خود را با صف خرید شروع کرد و تا پایان بازار نیز تنها در سقف قیمتی خود معامله شد.

حداکثر بازدهی حداقل بازدهی بازدهی فعلی
39.0 % 18.0 % 30.6 %

وآوا (شرکت سرمایه گذاری آوا نوین)

جدیدترین عرضه اولیه بازار نیز از ابتدا تا با امروز صف خرید خود را از دست نداده است. با توجه به حجم معاملات و حجم در صف خرید وآوا، احتمال متعادل شدن این سهم طی روزهای آینده بسیار بالا می باشد.

حداکثر بازدهی حداقل بازدهی بازدهی فعلی
45.5 % 45.5 % 45.5 %
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
5 آبان 1399