افزایش قیمت زیره در بازار گواهی سپرده و ثبات در بازار های دیگر | گزارش روزانه بورس کالا (19 بهمن ماه 1398)

افزایش قیمت زیره در بازار گواهی سپرده و ثبات در بازار های دیگر | گزارش روزانه بورس کالا (19 بهمن ماه 1398)
خلاصه اخبار

در جریان معاملات دیروز بورس کالا معامله گران بیش از 669 معامله به ارزش 4 میلیارد تومان گواهی سپرده کالایی را بر پایه دارایی های پسته فندقی، زعفران نگین و پوشال معمول، زیره سبز معامله کردند.

در جریان معاملات دیروز بورس کالا معامله گران بیش از 669 معامله به ارزش 4 میلیارد تومان گواهی سپرده کالایی را بر پایه دارایی های پسته فندقی، زعفران نگین و پوشال معمول، زیره سبز معامله کردند. ارزش معاملات امروز در بازار گواهی سپرده کالا نسبت به روز های گذشته با افزایش 5 برابری همراه بود.

زعفران نگین طلای سرخ با ارزش معاملات 2.2 میلیارد تومان از 4 میلیون تومان ارزش معاملات کل بازار سپرده کالا، بیشترین ارزش معاملات در این بازار را رقم زد. همچنین بیشترین کاهش قیمت در بازار زعفران گواهی سپرده کالا مربوط به زعفران نگین طلای سرخ می باشد که افت 3 درصدی را نسبت به روز گذشته تجربه نموده است.

در بازار گواهی سپرده زیره، معاملات در درصدهای مثبت شاهد هستیم و بیشترین افزایش قیمت نسبت به روز گذشته مربوط به زیره سبز بیهق با رشد 2 درصد نسبت به روز گذشته می باشد.

در بازار گواهی سپرده پسته، معاملات متعادل را از سوی معامله گران شاهد بودیم.

در بازار آتی زعفران، معاملات متعادل و با ثباتی را از سوی معامله گران شاهد بوده و زعفران نگین با ارزش معاملات 25 میلیارد تومان از 38 میلیارد تومان، بیشترین ارزش معاملات در این بازار را رقم زد.

در بازارهای آتی پسته و زیره  همچنین  معاملات متعادل و با ثباتی صورت پذیرفت.

گزارش روزانه بورس کالا (19 بهمن ماه 1398)
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.