گزارش روزانه بازار بورس تهران 1 اسفند 97

گزارش روزانه بازار بورس تهران 1 اسفند 97
خلاصه اخبار

نمادهای فولاد، فملی، تاپیکو، فخوز و کگل بیشترین تاثیر مثبت در شاخص و نمادهای جم، وبملت و وبصادر بیشترین تاثیر منفی را در شاخص کل ثبت کردند.

به گزارش سیگنال، نزدیک شدن شاخص بازار به محدوده حمایتی 155000 واحد و همچنین افزایش قیمت کامودیتی ها در بازارهای جهانی طی چند روز گذشته سبب شد تا بازار بورس تهران امروز با افزایش تقاضا مواجه شود و شاخص کل که در ابتدای بازار با 157387 واحد کار خود را شروع کرد با 2102 واحد افزایش در 159489 واحد به کار خود پایان دهد. شاخص کل (هم وزن) نیز از 29756 واحد در ابتدای بازار تا 29878 واحد افزایش را تجربه کرد. نمادهای فولاد، فملی، تاپیکو، فخوز و کگل بیشترین تاثیر مثبت در شاخص و نمادهای جم، وبملت و وبصادر بیشترین تاثیر منفی را در شاخص کل ثبت کردند.
ارزش معاملات امروز بازار بورس تهران 902 میلیارد تومان بود که از این مقدار 538 میلیارد تومان به بازار بورس و 364 میلیارد تومان به بازار فرابورس مربوط می شود. بیشترین ارزش معاملات با 114 میلیارد تومان به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و پس از آن گروه اطلاعات و ارتباطات، محصولات شیمیایی، بانکی و فرآورده های نفتی به ترتیب بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند. از نمادهایی پر بیننده بازار امروز میتوان به لوتوس، خساپا، وبملت، وتجارت، وبصادر و شپنا اشاره کرد.

برای مشاهده نرخ طلا و انواع سکه به صورت لحظه ای می توانید از اپلیکیشن سیگنال استفاده کنید.