گزارش اختصاصی بازار طلا و ارز امروز 1398/3/22

گزارش اختصاصی بازار طلا و ارز امروز 1398/3/22
خلاصه اخبار

گزارش اختصاصی قیمت و تحلیل بازار طلا و ارز امروز چهارشنبه 1398/3/22 را مشاهده می کنید.

آیا بازار منتظر خبر است؟

بازار طلا و ارز امروز با شروع معاملات بسیار کم نوسان دنبال می شوند و احتیاط در رفتار معامله گران چه در انتخاب موقعیت خرید و چه موقعیت فروش مشهود است.

سفر نخست وزیر ژاپن و فاندهای تأثیرگذار این سفر از نظر برخی معامله گران ، دیدار ریاست جمهوری با رئیس جمهور روسیه در روزهای آتی ، امکان بررسیFATF در روزهای آتی و همچنین قرارگرفتن قیمت ها در دامنه های کم نوسان تکنیکی که شکست هر کدام از حدود در روند آتی قیمت ها تأثیر بسزایی دارد موجب ایجاد این احتیاط در بین معامله گران شده است.

عدم تغییر نرخ توسط صرافی های بانکی

صرافی های منتخب بازار ساز بانکی امروز روز بدون تغییر نرخ نسبت به آخرین قیمت­های روز کاری گذشته خود با قیمت های آغازین نرخ خرید هر اسکناس دلار آمریکا۱2800 تومان و نرخ فروش۱2900 تومان، نرخ خرید هر اسکناس یورو ۱4700 تومان و نرخ فروش 14800 تومان آغاز به کار کردند.

در بازار آزاد هر اسکناس دلار آمریکا در محدوده­ی قیمتی 13040 تومان معامله می­شود.

همچنین حواله درهم امارات که در ساعات ابتدایی روز کاری با نرخ 3570 تومان شروع به کار کرد ، هم اکنون بااندکی افزایش نسبت به شروع بازار با نرخ 3580 تومان معامله می شود.

افزایش بازار داخلی همسو بابازار جهانی طلا

قیمت طلا پس از این‌که روز گذشته به بالاترین حد در یک هفته اخیر سقوط کرد، در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر تشدید جنگ تجاری میان آمریکا و چین که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را بالا برد، افزایش پیدا کرد.

در بازارهای جهانی هر اونس طلا هم اکنون 1337 دلار و 41 سنت قیمت دارد.

هم اکنون در بازار داخلی همسو یا بازار جهانی قیمت ها اندکی افزایش داشته اند.، بطوریکه هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید(سکه امامی) با افزایش 14000 تومانی نسبت به آخرین نرخ روز گذشته 4517000 تومان قیمت گذاری شده است.

همچنین هرگرم طلای 18 عیار با افزایش2500 تومانی نسبت به آخرین نرخ روز کاری گذشته به قیمت 414600 تومان درحال معامله می­باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.