کیف‌پول رمزارزی تلگرام برای عموم در دسترس است

کیف‌پول رمزارزی تلگرام برای عموم در دسترس است
خلاصه اخبار

تلگرام به کسانی که در برنامه‌ی آزمایش کیف‌پول Button شرکت کنند مقدار ۶.۶ واحد از توکن‌های Gram که قرار است در بلاکچین TON فعالیت داشته باشند را هدیه می‌دهد

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت، تلگرام با وجود برنامه‌ی ساخت رمزارز خود با نام گرام(GRAM)، در حوزه‌ی رمزارزی فعالانه مشارکت دارد. برنامه‌ی گرام که در سال ۲۰۱۸ و بر اساس سیستم مولتی بلاکچین(Multi-Blockchain) و الگوریتم اثبات سهام(Proof-Of-Stake) راه‌اندازی شد، برای میزبانی گستره‌ی وسیعی از برنامه‌های غیر متمرکز طراحی شده است. پیش از عرضه‌ی عمومی گرام، این رمزارز با بازدهی تقریبا ۲۰۱ درصدی مواجه شد.

تلگرام از جنبه‌های مختلف دارای زیرساخت و منابع قدرتمند برای فعالیت در حوزه‌ی رمزارزی است. تلگرام هم‌اکنون دارای ۳۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان است، اگر چه این تعداد تنها بخشی از انسان‌هایی را نمایندگی می‌کند که احتمالا خواهند توانست از خدمات تلگرام بهره‌مند شوند.

الکس سافونوف(Alex Safonov)، بنیان‌گذار و مدیر اجرایی Button اظهار داشت:

پذیرش گسترده، بزرگترین چالش پیش رو برای رمزارزها محسوب می‌گردد، ابزاری که ما ایجاد کرده‌ایم به مردم کمک می‌کند بدون استفاده از پول واقعی در انجام معاملات رمزارزی راحت‌تر باشند. با وجود هیاهوی پیرامون عرضه‌ی رمزارز فیسبوک(Libra)، تاکنون و پیش از ارائه‌ی کیف‌پول Button و شبکه‌ی باز تلگرام، راهی برای تجربه‌ی بدون ریسک دارایی‌های دیجیتالی وجود نداشت.
Alex Safonov

افرادی که از طریق سیستم آزمایشی تلگرام(Telegram Testing System) در استفاده از کیف‌پول Button پیشگام شوند، ۶٫۶ ارز گرام دریافت خواهند کرد. این پلتفرم همچنین ارزهای دیگری همانند بیت‌کوین، اتریوم و لایت‌کوین را پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند در طول دوره‌ی آزمایشی از این ویژگی استفاده کنند.

کمک به پذیرش گسترده‌تر رمزارزها
اگرچه استفاده از تلگرام در کشور چین ممنوع است، در میان معترضین هنگ‌کنگی به اپلیکیشن محبوبی تبدیل شده است. با این وجود در هفته‌ی گذشته مشکل امنیتی تلگرام آشکار گردید. ظاهرا یک نقص امنیتی مسئول انتشار شماره تلفن کاربران تلگرام است. اگرچه داده‌های مکالمات خصوصی منتشر نشده است، این موضوع نقض واضح حریم خصوصی کاربران است و می‌تواند در برنامه‌های تلگرام اختلال ایجاد کند.

با ورود شرکت‌های بزرگ به حوزه‌ی رمزارزی، می‌توان انتظار داشت که رمزارزها به‌طور گسترده‌تری پذیرش شوند. اگرچه در سال ۲۰۱۹ حوزه‌ی رمزارزی فراتر از تصور ظاهر شده است، بسیاری از معامله‌گران و تحلیلگران در سال‌های گذشته نسبت به نرخ پایین پذیرش رمزارزها ابراز نگرانی کرده‌اند.

ریچل مک‌کراری(Rachael McCrary)؛ مدیر اجرایی Button، در بیانیه‌ای اظهار داشت:

ترس مشترکی در میان کاربران نسبت به حوزه‌ی رمزارزی وجود دارد که مانع ورود افراد جدید به این حوزه می‎شود. ارائه‌ی امکان اجرای معاملات آزمایشی به کاربران، ترس از معاملات واقعی دارایی‌های دیجیتالی را از بین می‌برد.
Rachael McCrary

در زمان انتشار این مقاله، بیت‌کوین در سطح ۱۰,۳۰۰ دلار معامله می‌شود و افزایش ۲۰۰ دلاری نسبت به هفته‌ی گذشته را نشان می‌دهد. اگر‌چه رفع مشکل امنیتی نگرانی نسبت به عملکرد تلگرام را افزایش داده است، افزایش قیمت بیت‌کوین می‌تواند تعداد کاربران کیف‌پول Button تلگرام را افزایش دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.