کشف قیمت ۵۱۰۰ ریالی هر سهم سیمرغ

کشف قیمت ۵۱۰۰ ریالی هر سهم سیمرغ
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از روابط عمومی بورس تهران، تعداد ۱۳۰میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سیمرغ با نماد”سیمرغ” به روش ثبت سفارش با قیمت هر سهم۵۱۰۰ ریال در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد. در ابتدای […]

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه،

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از روابط عمومی بورس تهران، تعداد ۱۳۰میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سیمرغ با نماد”سیمرغ” به روش ثبت سفارش با قیمت هر سهم۵۱۰۰ ریال در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد.

در ابتدای این مراسم مجید نوروزی معاون ناشران و اعضاء بورس تهران درخصوص عرضه اولیه این سهام در بورس تهران گفت: این سومین عرضه اولیه سهام در سال ۹۸ است. شرکت سیمرغ در دی ماه سال ۹۷ به عنوان پانصد و بیست و هشتمین شرکت پذیرفته شده  در بورس درج شد. این شرکت” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “سیمرغ” به شیوه ثبت سفارش کشف قیمت وعرضه شد.

معاون ناشران و اعضاء با اشاره به اینکه با عرضه اولیه این شرکت در بورس  تهران تعداد شرکت های فعال در بورس به ۳۲۹ عدد رسید ، ادامه داد: با عرضه ۱۳۰ میلیونی این سهم  بیش از  ۶۶۰ میلیارد تومان به ارزش بازار بورس تهران افزوده می شود.

در ادامه این نشست مهرداد نعمتی عضو هیات مدیره شرکت سیمرغ به همراه مدیر مالی این شرکت به پرسش های مطرح شده خبرنگاران به طور مبسوط پاسخ دادند.  

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.

برچسب‌ها