کشف قیمت ۳۶۵ تومانی هر سهم “مادیرا” در روز منفی بورس

کشف قیمت ۳۶۵ تومانی هر سهم “مادیرا” در روز منفی بورس
خلاصه اخبار

در جریان عرضه اولیه سهام شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران به عنوان یازدهمین عرضه اولیه امسال بازار سهام، هر سهم این شرکت امروز ۳۶۵ تومان کشف قیمت شد. به گزارش سیگنال، به نقل از خبرگزاری تسنیم، عرضه اولیه تعداد 120میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران با نماد معاملاتی “مادایرا” امروز(دوشنبه) […]

در جریان عرضه اولیه سهام شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران به عنوان یازدهمین عرضه اولیه امسال بازار سهام، هر سهم این شرکت امروز ۳۶۵ تومان کشف قیمت شد.

به گزارش سیگنال، به نقل از خبرگزاری تسنیم، عرضه اولیه تعداد 120میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران با نماد معاملاتی “مادایرا” امروز(دوشنبه) به عنوان یازدهمین عرضه اولیه امسال بازار سهام در بازار دوم فرابورس ایران انجام و هر سهم این شرکت 365 تومان کشف قیمت شد.

در این عرضه اولیه به هر سهامدار حقوقی و حقیقی حداکثر 2000سهم اختصاص داده و در دامنه سفارش نیز مبلغ 3320 تا 3650ریال تعیین شده بود؛ مدیر و متعهد خرید این عرضه نیز شرکت کارگزاری بورس ایران تعیین و سقف تعهد خرید آن حداکثر 50 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه بود.

گفتنی است عرضه اولیه سهام شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران در حالی امروز و با افت 4789 واحدی شاخص بورس رقم خورد که این عرضه با استقبال 304 هزار و 107 نفری سرمایه‌گذاران همراه شد و بیش از 505 میلیون و 43 سهم تقاضا برای هر سهم این شرکت به ثبت رسید. با وجود این به هر متقاضی سهام شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران، 399 سهم در این عرضه اولیه در فرابورس اختصاص یافت.

این گزارش می‌افزاید: شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران کار خود را با تولید مانیتور از سال 73 در کارخانه هشتگرد با تعداد 3 هزار دستگاه آغاز و در سال 86 به 900 هزار دستگاه رساند. پس از آن با برنامه ورود به بازار تلویزیون و ثبت برند ایکس‌ویژن در سال 86 نیز تولید این محصول از 2 هزار به 165 هزار در سال گذشته رسید.

این شرکت در حال حاضر دارای 870 نیروی انسانی و هزار نماینده فعال است که 800 نمایندگی در حوزه صوتی و تصویری و 200 نمایندگی در حوزه IT مشغول به خدمات‌رسانی هستند.