کشف قیمت ۳۱۵ تومانی ششمین عرضه اولیه امسال بازار سهام

کشف قیمت ۳۱۵ تومانی ششمین عرضه اولیه امسال بازار سهام
خلاصه اخبار

  در جریان عرضه اولیه سهام شرکت دارویی ره‌آورد تامین به عنوان ششمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، هر سهم این شرکت دیروز ۳۱۵ تومان کشف قیمت شد.  تعداد ۴۰میلیون سهم شرکت دارویی ره‌آورد تامین دیروز (چهارشنبه) به عنوان ششمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه و هر سهم […]

 

در جریان عرضه اولیه سهام شرکت دارویی ره‌آورد تامین به عنوان ششمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، هر سهم این شرکت دیروز ۳۱۵ تومان کشف قیمت شد.

 تعداد ۴۰میلیون سهم شرکت دارویی ره‌آورد تامین دیروز (چهارشنبه) به عنوان ششمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه و هر سهم این شرکت ۳۱۵ تومان کشف قیمت شد.

این میزان سهام در محدوده قیمتی ۳۰۰ تا ۳۱۵ تومانی برای هر سهم و با سهمیه ۳۳۰سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه شده بود.

ضمن این که متعهد خرید در این عرضه اولیه نیز شرکت سرمایه‌گذاری هامون شمال و شرکت کارگزاری صبا تامین با سقف تعهد خرید حداکثر ۲۵ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه بود.

این گزارش می‌افزاید: تا کنون تعداد دو میلیارد سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین با نماد معاملاتی “تاصیکو” در روز نهم اردیبهشت با کشف قیمت ۲۲۰ تومان در بورس، تعداد ۵۲ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد با نماد معاملاتی “زشریف” در روز ۳۱ اردیبهشت‌ با کشف قیمت ۴۲۰ تومان در فرابورس، تعداد ۴۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با نماد معاملاتی “دکپسول” در روز ۵ خرداد با کشف قیمت ۵۷۰ تومان در فرابورس، تعداد ۲۰۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت پلی پروپیلن جم با نماد معاملاتی”جم پیلن” در روز ۲۷ خرداد با کشف قیمت ۲۲۵۰ تومان در بورس و تعداد ۱۳۰ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت سیمرغ با نماد معاملاتی “سیمرغ” در روز ۲ تیرماه با کشف قیمت ۵۱۰تومان در بورس عرضه اولیه شده‌اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها