کسب ۱۲ هزار میلیارد ریال درآمد “نوری”

کسب ۱۲ هزار میلیارد ریال درآمد “نوری”
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت پتروشیمی نوری در دوره ۵ ماهه منتهی به پایان مرداد ماه ۱۳۹۸، معادل ۸۵ هزار و ۱۴۴ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۵۶ درصدی را نشان می‌دهد.به گزارش رادیو سهام […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت پتروشیمی نوری در دوره ۵ ماهه منتهی به پایان مرداد ماه ۱۳۹۸، معادل ۸۵ هزار و ۱۴۴ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۵۶ درصدی را نشان می‌دهد.
به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پتروشیمی نوری با سرمایه ۲ هزار میلیارد ریال گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به پایان مرداد ماه ۱۳۹۸ را منتشر کرد.
شرکت پتروشیمی نوری در دوره یک ماهه یاد شده، معادل ۱۲ هزار و ۲۲۸ میلیارد و ۳۳۸ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده است.
بررسی آمار تولید و فروش این شرکت نشان می دهد در این دوره “برش سنگین” با تولید ۱۲۲ هزار و ۵۱۵ تن در صدر بیشترین تولید در بین محصولات شرکت پنروشیمی نوری قرار داشته است. در این دوره یک ماهه، “برش سبک” با فروش ۵۶ هزار و ۶۰۳ تن در صدر فروش های مرداد ماه “نوری” قرار گرفت.
شرکت پتروشیمی نوری از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه سال جاری، معادل ۸۵ هزار و ۱۴۴ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال محصول به فروش رسانده است که نسبت به دوره مشابه در سال پیش، از افزایش ۵۶ درصدی برخوردار بوده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها