کسب سه مدال توسط کارگزاری‌های عضو بورس تهران در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ فیاس

کسب سه مدال توسط کارگزاری‌های عضو بورس تهران در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ فیاس

به گزارش سیگنال به نقل از بورس اوراق بهادار تهران،

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران و به نقل از سایت فیاس فدراسیون بورس‌های اروپا_آسیایی (فیاس) برندگان جوایز لیگ قهرمانان 2020 را از میان فعالان بورس های عضو انتخاب کرد.

هدف از این لیگ که توسط دبیرخانه فیاس شکل گرفته، تعیین بهترین اعضا در میان بورس های منطقه و اهدای جایزه ویژه‌ی “عضو قهرمان” به بهترین اعضا است؛ هرچند هدف اصلی این رویداد، افزایش آگاهی جامعه فیاس درباره فعالان کشورهای عضو است.

این جایزه، اعضای فدراسیون بورس‌های اروپا_آسیایی را بر اساس معاملات آنها در بازار سهام و بازار اوراق با درآمد ثابت مورد بررسی قرار می‌دهد. بر اساس نتایج به دست آمده از این ارزیابی ها، ‌مدال‌های طلا، نقره و برنز به کارگزاری‌های برتر اهدا می‌شود.

در بررسی بازار سهام کشور های عضو فیاس، شرکت های کارگزاری مفید و کارگزاری آگاه مدال معرفی شده از سوی بورس تهران به مقام های اول مدال طلا و سوم مدال برنز این لیگ دست یافتند.

همچنین دربخش معاملات اوراق با درآمد ثابت، شرکت های کارگزاری معرفی شده از سوی فرابورس و کارگزاری آگاه معرفی شده از سوی بورس تهران به ترتیب حایز رتبه های دوم مدال نقره و سوم مدال برنز شدند.

گفتنی است با توجه به شیوع ویروس کرونا، مسابقات لیگ قهرمانان امسال به تعویق افتاده و فیاس امیدوار است که در مراسم آتی همایش فیاس امکان ملاقات با برندگان و توزیع جوایز آنها فراهم شود.

برندگان سال 2020 در بخش معاملات سهام به شرح زیر است:

1) کارگزاری مفید (معرفی شده توسط بورس اوراق بهادار تهران)

2) هلدینگ ایی‌اف‌جی-هرمس (معرفی شده توسط بورس مصر)

3) کارگزاری آگاه (معرفی شده توسط بورس اوراق بهادار تهران)

برندگان بخش معاملات اوراق با درآمد ثابت هم به ترتیب عبارتند از:

1) کارگزاری اجیاد (معرفی شده توسط بورس اوراق بهادار امان)

2) کارگزاری مفید (معرفی شده توسط فرابورس ایران)

3) کارگزاری آگاه (معرفی شده توسط بورس اوراق بهادار تهران)

<!– wp:signal/reference-block {"text":"برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.”,”typeItem”:”stock”} /–>

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
1 بهمن 1399