کاهش ۸ درصدی قیمت سکه تمام در یک ماه گذشته

کاهش ۸ درصدی قیمت سکه تمام در یک ماه گذشته
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، معاونت بررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران در گزارشی به روند قیمت سکه و طلا در بازار از روز بیستم تیرماه تا بیستم مردادماه پرداخته است. بر این اساس، در روز بیستم تیرماه هر قطعه سکه تمام بهار ازادی به طور میانگین ۴ میلیون و ۵۲۳ هزار تومان […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، معاونت بررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران در گزارشی به روند قیمت سکه و طلا در بازار از روز بیستم تیرماه تا بیستم مردادماه پرداخته است. بر این اساس، در روز بیستم تیرماه هر قطعه سکه تمام بهار ازادی به طور میانگین ۴ میلیون و ۵۲۳ هزار تومان در بازار داد و ستد شده که این رقم یک ماه بعد و در روز بیستم مردادماه به ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان کاهش یافته است. این موضوع نشان می دهد که در مدت زمان یاد شده هر قطعه سکه تمام بهار ازادی ۸ درصد کاهش قیمت داشته است.
در مدت زمان یاد شده همچنین هر قطعه نیم سکه بهار ازادی نیز از دو میلیون و ۳۲۸ هزار تومان به دو میلیون و ۲۱۸ هزار تومان کاهش یافته که اُفتی ۴.۷ درصدی را تجربه کرده است. بر اساس این گزارش، هر قطعه ربع سکه بهار ازادی نیز در روز بیستم تیرماه یک میلیون و ۴۴۹ هزار تومان فروخته شده که این رقم برای بیستم مردادماه به یک میلیون و ۴۰۹ هزار تومان رسیده است. قیمت ربع سکه نیز در مدت زمان یاد شده ۲.۸ درصد کاهش یافته است.
این گزارش می افزاید هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز از ۴۳۰ هزار تومان در روز بیستم تیرماه با ۲۰ هزار تومان کاهش (معادل ۴.۶ درصد) به ۴۱۰ هزار تومان رسیده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها