کاهش مطالبات بانکی گامی در تحقق اقتصاد مقاومتی است

کاهش مطالبات بانکی گامی در تحقق اقتصاد مقاومتی است
خلاصه اخبار

رییس هیات مدیره بانک دی به همراه جمعی از مدیران ستاد مرکزی در ادامه بازدیدهای شعب استانی مدیران ارشد بانک دی، به استان مازندران سفر کردند.

به گزارش سیگنال به نقل از ایبِنا؛ رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره بانک دی به همراه شعبانعلی داورپناه، معاون اعتبارات، ناصر شریعتی، مدیرکل امور شعب و بازاریابی و احمد حشمی پور، مدیرکل حوزه مدیریت در جریان سفر به استان مازندران با کارکنان شعب آمل، بابل و ساری دیدار و گفتگو کردند.
رییس هیات مدیره بانک دی با حضور در شعب آمل، بابل و ساری، ضمن گفت و گو با مشتریان و قدردانی از تلاش های همکاران این شعب در خدمت رسانی به مردم و به ویژه خانواده معظم شهداء و ایثارگران گفت: تکریم خانواده های معظم شهداء و ایثارگران که از سهامداران اصلی بانک محسوب می شوند، بیشترین اجر معنوی را دارد که خوشبختانه همکاران شعب بانک دی در سراسر کشور بر این موضوع اهتمام داشته و آن را سرلوحه کار خود قرار داده اند.
وی با تاکید بر لزوم شناخت بازار در صنعت بانکداری افزود: شعب بانک دی باید پتانسیل‌ها و فرصت‌هایی را که در منطقه خود دارند به خوبی بررسی کرده و جایگاه خود را در بازار انتخاب کنند تا از طریق بازاریابی هدفمند و جذب منابع ارزان قیمت درکاهش مطالبات معوق و جاری عملکرد موفقی داشته باشند.
سهم دینی با اشاره به رقابت تنگاتنگ بین بانک‌ها برای جذب منابع و ارائه خدمت به جامعه هدف و مشتریان گفت: ترویج فرهنگ بازاریابی یک مساله حیاتی و ضروری در فضای کسب و کار کنونی جامعه است و انتظار می رود کارکنان شعب با نیازسنجی دقیق از مشتریان نسبت به ارائه خدمات و محصولاتی که مزیت رقابتی برای بانک ایجاد می کنند تلاش مضاعفی داشته باشند.
رییس هیات مدیره بانک دی، مطالبات معوق و تسهیلات وصول نشده را یکی از مشکلات اساسی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری عنوان کرد و گفت: کاهش مطالبات می تواند ظرفیت بانک در پرداخت تسهیلات، انجام سرمایه گذاری ها جدید و مشارکت در طرح های عمرانی را دو چندان کند که محقق شدن این مهم گام بزرگی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است و کارکنان شعب با شناسایی و اولویت بندی موانع وصول مطالبات معوق بانکی می توانند زمینه کاهش وصول مطالبات را فراهم کنند.
در جریان این دیدارها، کارکنان شعب آمل، بابل و ساری در یک نشست صمیمی با رییس هیات مدیره و مدیران ارشد بانک به گفت و گو و تبادل نظر پرداختند.
گفتنی است، سهم دینی از کارکنان شعبه بابل به دلیل عملکرد موفق در تحقق اهداف و ماموریت های شعبه تقدیر کرد.