کاهش سود دهی غول نفتی امریکا

کاهش سود دهی غول نفتی امریکا
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، به گزارش خبرگزاری رویترز از هیوستن، شرکت اکسون موبیل از کاهش ۲۱ درصدی سوددهی خود در سه ماه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی خبر داد. این سومین دوره سه‌ماهه پیاپی به شمار می‌آید که سوددهی این شرکت با افت سالانه روبه‌رو می‌شود. افت سوددهی اکسون‌موبیل همسو با آمارهای […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، به گزارش خبرگزاری رویترز از هیوستن، شرکت اکسون موبیل از کاهش ۲۱ درصدی سوددهی خود در سه ماه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی خبر داد. این سومین دوره سه‌ماهه پیاپی به شمار می‌آید که سوددهی این شرکت با افت سالانه روبه‌رو می‌شود. افت سوددهی اکسون‌موبیل همسو با آمارهای ضعیف منتشرشده درباره سوددهی شرکت‌هایی همچون شل، اکینور نروژ و توتال فرانسه است. سوددهی اکسون در شرایطی کاهش داشت که تولید نفت و گاز آن با ۷ درصد افزایش به ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار بشکه معادل نفت در روز رسیده بود. درآمد خالص اکسون‌موبیل در سه ماه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی ۳ میلیارد و ۱۳۰ میلیون دلار بود؛ در حالی که سال گذشته میلادی این رقم به ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون دلار می‌رسید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.