کاهش تقاضای طلا در بازار جهانی

کاهش تقاضای طلا در بازار جهانی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، کاهش رشد اقتصادی سبب بالارفتن بهای جهانی طلا و این مساله سبب کاهش تقاضا در بازارهای نوظهور می‌شود. این گزارش همچنین نشان می‌دهد میزان تقاضای طلا در سال ۲۰۱۹ به مرحله‌ای رسیده است که وزارت دارایی هند تعرفه واردات طلا را ۲.۵ درصد بالاتر برده است و این […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، کاهش رشد اقتصادی سبب بالارفتن بهای جهانی طلا و این مساله سبب کاهش تقاضا در بازارهای نوظهور می‌شود.
این گزارش همچنین نشان می‌دهد میزان تقاضای طلا در سال ۲۰۱۹ به مرحله‌ای رسیده است که وزارت دارایی هند تعرفه واردات طلا را ۲.۵ درصد بالاتر برده است و این مساله سبب می‌شود میزان تقاضای طلا در این کشور ۲.۴ درصد کاهش یابد.

بهای هر اونس طلا در آخرین معاملات صورت گرفته در هفته گذشته با ۸۵ صدم درصد افزایش به یک هزار و ۴۱۵ دلار و ۷۵ سنت صعود کرد.

قیمت طلا در حالی با روند صعودی رو به رو شد که سرمایه گذاران امیدوار هستند بانک مرکزی آمریکا اقداماتی را در جهت کاهش نرخ بهره تا پایان ماه جاری میلادی (۹ مرداد) انجام دهد.

گزارشهای خبری نشان می‌دهد بهای جهانی طلا در هفته گذشته با افزایش یک درصدی رو به رو شده است.

بهای طلا در بازارهای آمریکا نیز در پایان معاملات دیروز ۳۹ صدم درصد افزایش یافت و به یک هزار و ۴۱۲ دلار و ۲۰ سنت رسید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.