کاهش تعهدات برجامی در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می شود

کاهش تعهدات برجامی در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می شود
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، مجتبی ذوالنوری امروز- دوشنبه- با یادآوری اجرای گام دوم کاهش تعهدات برجام اظهار داشت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از آقای ظریف دعوت کرده تا در جلسه یکشنبه هفته آتی (۲۳ تیرماه) حضور پیدا کند اما احتمال دارد که وی هفته آتی ایران نباشد. رییس کمیسیون […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، مجتبی ذوالنوری امروز- دوشنبه- با یادآوری اجرای گام دوم کاهش تعهدات برجام اظهار داشت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از آقای ظریف دعوت کرده تا در جلسه یکشنبه هفته آتی (۲۳ تیرماه) حضور پیدا کند اما احتمال دارد که وی هفته آتی ایران نباشد.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: اگر به دلایلی سفر خارجی وزیر امور خارجه انجام نشود، در کمیسیون حضور پیدا خواهد کرد و در مورد گام دوم کاهش تعهدات برجام به گفت وگو خواهیم پرداخت.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گام دوم کاهش تعهدات برجام از روز گذشته (یکشنبه) آغاز شده و ارزیابی برای سیاست‌های دولت در اجرای گام دوم کمی زود است اما در مورد کلیات سیاست کاهش تعهدات و گام‌هایی که باید برداشته شود می‌توان بررسی‌هایی را انجام داد.

لزوم اهتمام دولت در اجرای گام دوم با توجه به وحدت و هم‌پوشانی همه جریانات و دستگاه‌ها

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: امروز همه در کشور یک نظر واحد را مطرح می‌کنند و هم‌پوشانی بین دستگاه‌ها و جریان‌های سیاسی مختلف هم وجود دارد، طبیعتاً امیدواریم دولت در اجرای گام دوم قوی عمل کند.

جمهوری اسلامی ایران در ادامه گام دوم کاهش تعهدات برجامی روز گذشته اعلام کرد: غلظت اورانیوم غنی شده خود را از میزان توافق ۳.۶۷ در برجام افزایش خواهد داد.

برچسب‌ها