نزدیک به 1000 پروژه در حال گسترش بر روی کاردانو هستند

نزدیک به 1000 پروژه در حال گسترش بر روی کاردانو هستند

با نزدیک شدن سریع به ارتقای هیدرا، جامعه کاردانو بر تضمین رشد ثابت و بهبود سیستم تمرکز کرده است. Cardano که در حال حاضر در فاز Basho است و هدف آن ایجاد یک اکوسیستم بهینه برای پشتیبانی و تقویت توسعه برنامه های کاربردی غیرمتمرکز (DApps) است، رشد قابل توجهی را به ثبت رسانده است و تاکنون نزدیک به 1000 پروژه در کاردانو ساخته شده است.

از آنجایی که تعداد بیشتری از کاربران به سمت پروژه هایی می روند که امکان همکاری بین بلاک چین ها را فراهم می کند، کاردانو نیز خود را در این زمینه ارتقا داده است. پس از راه‌اندازی برنامه K EVM در اوایل سال جاری، کاردانو در حال حاضر در زمینه سازگاری زنجیره‌ای متقابل پیشروی کرده است. در اواخر ماه مارس، Milkomeda، یک پروتکل لایه 2 که قابلیت‌های EVM را به بلاک‌چین‌های غیر EVM ارائه می‌کند، در شبکه اصلی Cardano فعال شد و به کاربران این امکان را داد تا برای اولین بار DApp‌های اتریوم را در اکوسیستم کاردانو مستقر کنند. این قرار است DAppهای مبتنی بر اتریوم و نقدینگی بیشتری را به ارمغان بیاورد.

با توجه به اینکه اندازه بازار جهانی صنعت وام‌دهی تا سال 2028 به 26.08 میلیارد دلار می‌رسد و طبق گزارش اخیر، CAGR 24.0٪ از سال 2021 تا 2028 را ثبت می‌کند، کاردانو نیز خود را آماده می‌کند تا بخشی از بازار را بگیرد. ماه گذشته، ADALend، یک پروتکل وام دهی در Cardano یک پل ارتباطی جدید بین شبکه Cardano و شبکه های Velas و BSC را اعلام کرد. عملکردی که به کاربران اجازه می‌دهد تا ‌کوین های ADAL خود را (که هنوز توسعه نیافته‌اند) پل بزنند، برای افزایش قابلیت استفاده و عملکرد پلتفرم تنظیم شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.